Jorja Smith - debiutancki album w czerwcu!

Radio RAM na podst. materiałów wydawcy | Utworzono: 25.04.2018, 07:51 | Zmodyfikowano: 25.04.2018, 07:51
A|A|A

fot. Facebook/Jorja Smith

Jorja Smith, artystka która właśnie jest w trakcie swojej trzeciej wyprzedanej trasy koncertowej w Stanach Zjednoczonych, podczas której zjawiskowo zadebiutowała na festiwalu Coachella, ogłasza premierę swojej debiutanckiej płyty! Album "Lost & Found" ukaże się 8 czerwca na CD i w serwisach cyfrowych. Płyta zawiera wydane wcześniej i świetnie przyjęte single "Blue Lights", "Teenage Fantasy" i "Where Did I Go?".

"Lost & Found" to owoc prawie trzyletniej pracy Jorjy oraz jej deklaracja artystyczna. Na płycie przebojowy pop przeplata się z charyzmą artystki oraz jej wyrazistymi, świadomymi poglądami – cechami, dzięki którym Jorja postrzegana jest jako jedna z najciekawszych nowych brytyjskich artystek w ostatnich latach. "Lost & Found" to osobisty album pełen ciekawych spostrzeżeń, jak i tematów, z którymi łatwo się utożsamić.

W ciągu niemal trzech lat pracy nad płytą, Jorja zdobyła już nagrodę BRIT Award, pojawiła się na okładkach ponad 10 magazynów, a jej piosenki mają na liczniku miliony streamów. Była też supportem Bruno Marsa podczas jego amerykańskiej trasy, pojawiła na albumie Drake'a "More Life", a jej utwór "I Am", stworzony z Kendrickiem Lamarem, znalazł się na ścieżce dźwiękowej to filmu "Czarna Pantera". O jej muzyce rozpisują się dziennikarze The Times, The Fade, i-D Magazine i The Guardian, a to przecież dopiero początek jej drogi.

Na "RAM Cafe 12" pojawił się jej  przebój (wersja z Preditah to na Youtube ponad 13 mln wyświetleń) "On My Mind" w wersji akustycznej.

Co ciekawe, ten utwór nie wszedł do programu albumu. Oto pełna tracklista:

1. Lost & Found
2. Teenage Fantasy
3. Where Did I Go?
4. February 3rd
5. On Your Own
6. The One
7. Wandering Romance
8. Blue Lights
9. Lifeboats (Freestyle)
10. Goodbyes
11. Tomorrow
12. Don't Watch Me Cry

REKLAMA

To może Cię zainteresować