Tom Misch „Geography” [PŁYTA TYGODNIA]

Radio RAM na podstawie materiałów wydawcy | Utworzono: 16.04.2018, 20:14 | Zmodyfikowano: 16.04.2018, 20:14
A|A|A

...jeszcze przed premierą pierwszego longplaya. Udało mu się wyprzedać dwa wieczory koncertowe w stolicy Anglii, a jeszcze w tym roku wystąpi w O2 Academy Brixton.

 

Krążek został stworzony przez Toma w jego sypialni, która spełnia także funkcję studia. Ten młody i skory do kolaboracji muzyk, tworzy w towarzystwie utalentowanych przyjaciół. Dzięki tej specyfice pracy, na albumie usłyszymy m. in. Jordana Rakei, Cosmo Pyke’a, Carmody’ego, Poppy’ego Ajudha siostrę Toma, Laurę Misch. Na płycie można doszukiwać się inspiracji muzyką disco, soul, jazz i hip-hopem, ale mnogość gatunków nie pozwala na jednoznaczne zaklasyfikowanie albumu. Dzięki temu „Geography” można odtwarzać bez końca.

Teledysk do utworu „Water Baby" został nakręcony przez Georgię Hudson w Londynie i na Ukrainie. Efekt jej pracy został doceniony m. in. przez Jorja Smitha, Glass Animals i MØ.  Tom Misch mówi o swoich doświadczeniach podczas kręcenia: „Jestem całkiem niezłym pływakiem, kocham też surfować i to te tematy bardzo zainspirowały piosenkę. Rozmawiałem z Loylem o pomysłach na wideo i wspomniał, że Georgia, która reżyserowała tez poprzednie obrazki, ma wizję zamrożonego jeziora. Później spędziliśmy na rozmowach telefonicznych masę czasu, a efekt każdy może zobaczyć"

Premiera ALBUMU nie odbyłaby się bez wsparcia rodziny Toma. Jego matka zajmuję się artworkiem wszystkich dotychczasowych wydawnictw. Siostra, Polly, udzieliła swojego głosu w intrze utworu „Movie”, a Laura wspierała brata na dotychczasowej trasie po Europie. Na płycie udziela się genialni instrumentaliści: Rob Araujo (klawisze), Paul Casteluzzo (gitara), Reuben James (klawisze), Tobie Tripp (smyczki), Jamie Houghton (perkusja), Carmody (BVs), Jaz Karis (BVs), Johnny Woodham (trąbka), Abbey Smith (chórki).

Tom Misch jest obecnie na trasie koncertowej w USA. W najbliższych dniach będzie dzielił scenę z Jorją Smith.

Tracklista:

1.Before Paris
2. Lost In Paris (feat. GoldLink)
3. South Of The River
4. Movie
5. Tick Tock
6. It Runs Through Me (feat. De La Soul)
7. Isn’t She Lovely
8. Disco Yes (feat. Poppy Ajudha)
9. Man Like You
10. Water Baby (feat. Loyle Carner)
11.You’re On My Mind
12. Cos I Love You
13. We’ve Come So Far

REKLAMA

To może Cię zainteresować