Polska przegrała we Wrocławiu z Nigerią 0:1 [ZDJĘCIA]

Gregor Niegowski | Utworzono: 23.03.2018, 22:46 | Zmodyfikowano: 23.03.2018, 22:46

Relacja:

90' + 4' Polska przegrywa z Nigerią we Wrocławiu 0:1. Jedynego gola zdobył Victor Moses z rzutu karnego w 61. minucie.

90' + 1' Kurzawa z rzutu rożnego dośrodkował wprost do Jędrzejczyka, obrońca Legii główkował, jednak znów piłka w rękach golkipera Nigerii.

80' Spore zamieszanie w polu karnym naszych rywali. To wszystko zakończyło się bardzo niecelnym strzałem Grzegorza Krychowiaka.

72' Na boisku pojawił się Arkadiusz Milik. Napastnik Napoli zmienił Dawida Kownackiego. Wcześniej Jakub Świerczok zastąpił Roberta Lewandowskiego.

70' Kibice wciąż czekają na gola biało-czerwonych. Takiej frekwencji we Wrocławiu dawno nie było. 41 208 - tylu kibiców przyszło dzisiaj na stadion.

61' GOL dla reprezentacji Nigerii. Victor Moses faulowany w polu karnym, sędzia podyktował rzut karny, sam poszkodowany nie pomylił się 11. metra. Skrzydłowy angielskiej Chelsea strzelił lekko, jednak bardzo pewnie w lewy róg bramki. Białkowski tańczył na linii, jednak ostatecznie nawet się nie rzucił. Niewykorzystane sytuacje się mszczą? Na to wygląda.

56' Lewandowski wciąż bez gola we Wrocławiu. W sytuacji sam na sam strzelił w nogi bramkarza.

52' Z dystansu próbował Góralski, trafił wprost w bramkarza gości.

46' Dwie zmiany w naszej reprezentacji Piszczka i Fabiańskiego zmienili Jędrzejczyk i Białkowski.

46' Rozpoczęła się druga połowa meczu.

45' + 2' Koniec pierwszej połowy. Do przerwy 0:0.

43' Czy to był gol? Nigeryjczycy wybijają piłkę z linii bramkowej. Czy ta przekroczyła całym obwodem linię bramkową? Sędzia Michael Oliver uznaje, że nie.

40' Groźna odpowiedź Nigeryjczyków. Victor Moses z rzutu wolnego dośrodkował wprost na głowę Kelechiego Iheanacho. Napastnik Leicester strzelił obok słupka.

36' Z rzutu wolnego piłkę w pole karne wrzucał Kurzawa. Futbolówka minęła obrońców, brakowało tylko zawodnika w biało-czerwonej koszulce na dalszym słupku.

28' Zieliński wrzucał piłkę z rzutu wolnego, bronią się Nigeryjczycy. Później jeden korner, drugi korner, dwukrotnie główkował Glik, jednak goście ostatecznie oddalają zagrożenie od własnej bramki.

18' Karol Linetty z kontuzją opuszcza boisko. Zmienia go Jacek Góralski.

8' Pierwsza świetna akcja Polaków. Kurzawa dośrodkował do Lewandowskiego, nasz kapitan z ostrego kąta trafił w słupek.

5' Polacy zaczęli nerwowo. Sporo strat. Po błędzie Krychowiaka strzelał Kelechi Iheanacho, jednak bardzo niecelnie.

1' Pierwszy gwizdek. Zaczynamy.

Składy:

Polska: 22. Łukasz Fabiański – 20. Łukasz Piszczek, 15. Kamil Glik, 23. Marcin Kamiński – 26. Przemysław Frankowski, 27. Rafał Kurzawa - 24. Dawid Kownacki, 8. Karol Linetty, 10. Grzegorz Krychowiak, 19. Piotr Zieliński – 9. Robert Lewandowski.

Nigeria: 23. Francis Uzoho – 12. Abdullahi Shehu, 5. William Ekong, 24. Brian Idowu, 6. Leon Balogun - 13. Wilfred Ndidi, 25. Joel Obi, 18. Alex Iwobi, 14. Kelechi Ihenacho, 11. Victor Moses - 9. Odion Ighalo.