Dwa razy nowa muzyka w Muzycznym Wrocławiu

Maciek Szabatowski | Utworzono: 20.03.2018, 21:22 | Zmodyfikowano: 20.03.2018, 21:22
A|A|A

fot. Hello My Sunshine (fb zespołu)

Duet Jahga znacie z naszej anteny od dobrych paru lat. Ich muzyka to w dużej mierze mieszanka brzmień reggae i soul. Po kilku latach milczenia Jagoda i Paweł zawitali na Karkonoską ponownie, by podzielić się z Wami swoją nową muzyką.

Ich nowy mini album Astral to zupełnie nowe, świeże dźwięki wypuszczone w przestrzeń wirtualną z przesłaniem miłości przez Jahgę - wokalistkę i basistkę (Lion Vibrations, Ragana) oraz Pawła Konikiewicza - producenta i pianistę (Miloopa, Fat Burning Step, Rain O’clock). To materiał, który powstawał przez ostatnie kilka lat. Wiele w tym czasie się wydarzyło w życiu twórców. Jak sami nam napisali:
“(...) Dojrzeliśmy i zmieniliśmy się, a przede wszystkim zostaliśmy rodzicami. Poprzez osobiste doświdczenia doceniliśmy też swój zmysł słyszenia i talent muzyczny, który został nam dany”.Z duetem Jahga spotlkaliśmy się w pierwszej godzinie naszego programu. A godzinę później...
... nasze RAMowe studio przejął wrocławski zespół Hello My Sunshine.  Bogna Jurewicz i jej dwóch gitarzystów -  Szymon Paduszyński oraz Żenia Betliński zaprezentowali nam na żywo kompozycje z ich nadchodzącego albumu długogrającego.

Sprawdźcie, jaką energią rządziły się oba spotkania. :)MS

REKLAMA

To może Cię zainteresować