Przegląd Piosenki Aktorskiej: Tukany dla finalistów już gotowe [FOTO]

Piotr Osowicz, GN | Utworzono: 13.03.2018, 15:43 | Zmodyfikowano: 13.03.2018, 15:43
A|A|A

fot. Andrzej Owczarek

Wiemy już jak będą wyglądały tegoroczne Tukany, nagrody dla finalistów 39. Przeglądu Piosenki Aktorskiej, który rozpocznie się 16 marca.

Joanna Hrisulidu i Tomasz Szydełko, podobnie jak w trzech poprzednich latach, są autorami statuetek nagrody. Cztery Statuetki: Tukan Złoty, Tukan Dziennikarzy, Tukan Publiczności i Tukan OFF trafią w ręce laureatów w piątek 23 marca na Koncercie Finałowym w Teatrze Muzycznym Capitol.

A jak podobają się nagrody Dyrektorowi Artystycznemu PPA Cezaremu Studniakowi?

Posłuchajcie:

Jednocześnie miejscy radni podjęli uchwałę o nadaniu imienia Wojciecha Młynarskiego skwerowi przy Teatrze Capitol we Wrocławiu. Uroczyste odsłonięcie tablicy nastąpi 24 marca o godz 15.00.

Joanna Kiszkis z Teatru Capitol bardzo się z tego powodu ucieszyła:

- Pamiętam w zeszłym roku, tuż po tym jak dotarła do nas wiadomość o śmierci Wojciecha Młynarskiego, Konrad Imiela zobowiązał się do tego, że zgłosi ten pomysł do miasta. Powiedział, że żyjemy w czasach kryzysu autorytetów. Takim niekwestionowanym, wspaniałym autorytetem był dla nas właśnie Wojciech Młynarski. To zobowiązuje - tłumaczy Joanna Kiszkis. 

A na 39. Przegląd Piosenki Aktorskiej są jeszcze bilety. W kasie Teatru Capitol można kupić jeszcze miejsca na koncert gwiazdy tegorocznego przeglądu Camille, która wystąpi 18 marca oraz na "Requiem ludowe", które zostanie wykonane w Synagodze pod Białym Bocianem 20 marca.


REKLAMA

To może Cię zainteresować