Kamienice odc. 8 - zapraszamy na Nadodrze [POSŁUCHAJ]

Joanna Mielewczyk | Utworzono: 02.03.2018, 11:59 | Zmodyfikowano: 02.03.2018, 11:59
A|A|A

fot. Joanna Mielewczyk

To będzie pełna wspomnień opowieść. Wcale niełatwa. Bo to historia kamienicy, w której Barbara Cypiura, bohaterka kolejnej audycji Kamienice, już nie mieszka. A do tego właśnie domu, przy ulicy Paulińskiej 18, tuż po wojnie przyjechał jej tato, a zaraz po nim mama z rodzeństwem.

Zapraszam na Nadodrze. Aż dziwne, że pojawiamy się tu dopiero teraz. To przecież jedna z naciekawszych wrocławskich dzielnic. Pełna kamienic, naturalnie.Kolejna opowieść w Radiu RAM w niedzielę 11 marca o godz. 19.30.Szukam bohaterów kolejnych odcinków, które będą miały swoje premiery na antenie Radia RAM, będą też publikowane na stronie radia oraz na stronie Kamienice [LINK].  

Poszukuję mieszkańców czynszówek, którzy pamiętają Wrocław sprzed lat. Być może w Państwa rodzinach są historie, które koniecznie trzeba zachować i przekazać innym. Bardzo chętnie porozmawiam o kamienicach z lat 40., 50. Chętnie spotkam się z miłośnikami kamienic. Szukam rozmówców pełnych pasji, gotowych opowiedzieć wzruszającą historię o miejscu, które kochają. O kamienicy. O tym, co widzieli z okna, o tym, kogo w niej spotkali...

Kontakt: kamienice@radioram.pl - Joanna Mielewczyk, zapraszam.


REKLAMA

To może Cię zainteresować