CARSKY - ze świata gitar do królestwa kontrolerów

Maciek Szabatowski | Utworzono: 13.02.2018, 22:28 | Zmodyfikowano: 13.02.2018, 22:28
A|A|A

Carsky (fot. materiał promocyjny artysty)

"Właśnie sobie uświadomiłem, że byliście pierwszą stacją, która zaprezentowała moją twórczość na antenie" - tak producent i muzyk ukrywający się pod pseudonimem arstystycznym CARSKY napisał do mnie na chwilę przed swoją podróżą do Wrocławia i wizytą w Muzycznym Wrocławiu. 

Paweł Karski, występujący pod przydomkiem CARSKY, to raczej nowa postać na polskiej scenie.  Ten krakowski producent po wielu latach przygód z muzyką gitarową i rockową w 2017 roku rozpoczął działalność solową i przeniósł swoją uwagę na świat brzmień z pogranicza muzyki elektronicznej i trap.  W wyniku tej przemiany ukazał się w sieci singiel zatytułowany „Dreams” - kompozycja. która cieszyła się sporą popuarnością w serwisach streamingowych. 
Od tamtej poru CARSKY zagrał kilkadziesiąt live actów na terenie całej Polski (w tym także we Wrocławiu) oraz wystąpił na scenie festiwalu Open’er 2017. Kolejne single CARSKY'ego „Pure” oraz „Fragile” to potwierdzenie jego zamiłowania do brzmień lat 90.  oraz spowolniomego beatu, którym od samego początku towarzyszą klipy w klimacie "mash-up". Na spotkanie z CARSKY'm zapraszam Was już dziś od g.18:00 w programie Muzyczny Wrocław. Paweł zaprezentuje się nam także w wersji na żywo, a Wy będziecie mogli posłuchać jego premierowego utworu.
Po godzinie 19:00, na dzień przed oficjalną premierą, zaprezentujemy Wam nową kompozycję wrocławskiego tria Women For Hire. Po paru eksperymentach z brzmieniem Zosia, Mateusz i Krzysztof powracją do świetnie sprawdzonej formuły - tej, z której zapamiętaliśmy ich najmocniej zarówno na naszym RAM CAFE jak i podczas występu na naszych urodzinach. Jak brzmi ich nowy singiel? By sprawdzić włącz Radio RAM po g. 19:00, albo... po prostu nie wyłączaj go wcale. ;)
P.S.
W Muzycznym Wrocławiu także fragmenty dwóch świetnych płyt polskich artystów: Rosalie. oraz Krzysztofa Zalewskiego.  To nasze płyty tygodnia, które mają szansę powędrować w Wasze ręce. 

Zapraszam!
Maciek Szabatowski

Muzyczny Wrocław, środa 14.02 g.18-20

REKLAMA

To może Cię zainteresować