Wiklinowe Serca – warsztaty walentynkowe w CK Agora

Radio RAM na post. materiałów prasowych | Utworzono: 05.02.2018, 12:47 | Zmodyfikowano: 05.02.2018, 12:47
A|A|A

fot. Edyta Soja

Papierowa wiklina to nowa technika rękodzieła artystycznego, prosta, a jednocześnie efektowna. Polega na wykonywaniu ozdób, dekoracji czy koszyków ze skręcanych rurek papieru. Wiklina papierowa imituje prawdziwą, trudną w obróbce wiklinę, dając możliwość twórczej zabawy z tym tworzywem. Uczestnicy warsztatów dowiedzą się, jak za pomocą łatwo dostępnych materiałów – papieru, drutu, czy kleju – można stworzyć unikatową plecionkę.

Zapraszamy wszystkich dorosłych na wyjątkowe warsztaty walentynkowe w CK Agora. Uczestnicy warsztatów będą mieli okazję własnoręcznie wykonać wyjątkowe serca plecione z wikliny papierowej, a następnie podarować je ukochanej osobie.

Warsztaty w ramach Wolnej Szkoły w CK Agora 10 lutego (sobota) w godz. 11.00-14.00 poprowadzi Edyta Soja. Zapraszamy osoby w wieku +16. Wstęp wolny, obowiązują zapisy.

Wolna szkoła to cykl warsztatów o tematyce „Zrób to sam", a także okazja do wymiany doświadczeń, wiedzy i twórczych umiejętności. Akcent położony jest na demokratyczny, społeczny charakter szkoły: każdy posiadający jakąś umiejętność, wiedzę, pomysł i chcący się nim podzielić z innymi może zgłosić się odpłatnie do wzięcia udziału w Wolnej Szkole w roli prowadzącego zajęcia.

Zapisy: Anna Borowska, 71 325 14 83 w.106, anna.borowska@ckagora.pl

REKLAMA

To może Cię zainteresować