Chcesz wystąpić w pierwszym polskim serialu Netflixa?

Jan Pelczar | Utworzono: 19.01.2018, 22:03 | Zmodyfikowano: 19.01.2018, 22:03
A|A|A

zdj. R.Palka

Agnieszka Holland serial dla Netflixa wyreżyseruje, podobnie jak zrealizowany na Dolnym Śląsku „Pokot”, wspólnie ze swoją córką Kasią Adamik. Premiera 8-odcinkowej serii planowana jest jeszcze w tym roku. Wrocławska część zdjęć planowana jest między 16 a 25 lutego. Agencja Aktorska EDWIN FILM poszukuje na potrzeby serialu :

„panów w wieku 20-65 lat do ról: mundurowych, wojskowych, generałów, polityków, pracowników Służby Bezpieczeństwa, Duchownych , ochroniarzy (typ: karki, postawni, barczyści, dobrze zbudowani) Obywateli Wietnamu, Japonii, Mongolii, Korei itd. Mężczyzn i Kobiet!; Kobiet i Mężczyzn w różnym wieku do ról: eleganckich uczestników mszy, Dziennikarzy, Ekipy Telewizyjnej, Gapiów itd.”

Zdjęcia, które powstaną we Wrocławiu osadzono częściowo w latach 80. i 90. XX wieku. 

 

Największa grupa statystów będzie potrzebna, jak podaje Edwin Film, 19 lutego do sceny wielkiej mszy. Castingi organizowane są w siedzibie agencji przy Kuźniczej 11-13 od poniedziałku do piątku w godz. od 10 do 17.

Pierwszy polskojęzyczny serial Netflixa zapowiedziano we wrześniu 2017 roku. Ma opowiadać o alternatywnej wersji historii. W 1982 roku doszło w Polsce do ataku terrorystycznego, po którym przetrwał PRL i ZSRR. Akcja rozgrywa się 20 lat później, gdy dwaj bohaterowie – student prawa i skompromitowany oficer śledczy – odkrywają rządowy spisek. Ma on na celu utrzymanie autorytarnego państwa. W minionym tygodniu ujawniono obsadę. W serialu zagrają m.in Andrzej Chyra, Maciej Musiał, Michalina Olszańska, Patrycja Volny, Robert Więckiewicz i Zofia Wichłacz. 

 

 

REKLAMA

To może Cię zainteresować