„Rób to, co lubisz, a nigdy nie będziesz musiał pracować!”

Anna Fluder | Utworzono: 08.01.2018, 12:33 | Zmodyfikowano: 08.01.2018, 12:33
A|A|A

"We wczesnej młodości był donosicielem w dwóch sklepach swoich rodziców (dla sprostowania: donosił towar z zaplecza na sklep) i czasem, gdy „Starzy” lecieli na urlop, udawał, że jest szefem firmy. W międzyczasie Rodzice wypchnęli go na Akademię Ekonomiczną, gdzie w 2004 roku popełnił doktorat z nauk o zarządzaniu. Na studiach dorabiał w agrobiznesie (klasyka… truskawki, szparagi… Tam zarobił na pierwsze w swoim życiu auto). Obecnie zamęcza Studentów na Uniwersytecie Ekonomicznym swoimi opowieściami o 80-letniej Babci Hani, która uwielbia tańczyć rock’n’roll’a, czy o tym, jak istotna jest dziś zmiana w systemie nauczania młodych biznesmenów."- czytamy na stronie binsztok.pl.

Ale musimy dodać, że dr Aleksander Binsztok, szkoleniowiec, coach, mowca motywacyjny,  jest też autorem takich publikacji jak m.in. „Kiedy kropla drąży skałę, czyli droga do mistrzostwa w komunikacji perswazyjnej”,„Kompendium technik perswazyjnych”czy „Sztuka prowadzenie mediacji i negocjacji. Zagadnienia psychologiczne i komunikacyjne”.
W swojej karierze naukowej popełnił ponad 70 publikacji naukowych, artykułów prasowych i książek na temat zarządzania, marketingu, mediacji, negocjacji oraz psychologicznych technik wywierania wpływu społecznego. Z rozpoczęciem Nowego Roku 2018 sięgamy po coś na czasie czyli książkę "Czasologia",której jest współautorem, obok Małgorzaty Niski.
W życiu najważniejszy jest entuzjazm i zaangażowanie. Stąd kieruje się hasłem: „RÓB TO, CO LUBISZ, A NIGDY NIE BĘDZIESZ MUSIAŁ PRACOWAĆ!”

cyt.: " Cokolwiek zamierzasz zrobić, o czymkolwiem marzysz, zacznij działać. Śmiałość zawiera w sobie geniusz, siłę i magię". - Johann Wolfgang Goethe

REKLAMA

To może Cię zainteresować