Grażyna Łobaszewska - koncert jubileuszowy z okazji 40-lecia pracy artystycznej w CK Agora

Radio RAM, Radio RAM na podst. mat. prasowych | Utworzono: 20.11.2017, 16:21 | Zmodyfikowano: 20.11.2017, 16:21
A|A|A

fot. CK Agora

Publiczność zachwycają nie tylko wykonania piosenek napisanych specjalnie dla Grażyny przez najwybitniejszych polskich kompozytorów muzyki rozrywkowej, ale także jej własne interpretacje standardów jazzowych, gospel jak również niezwykle osobiste wersje kolęd i pastorałek z całego świata. Krytycy bez wahania porównują wokalistkę z Arethą Franklin czy Billie Holiday.

Od 2008 r. regularnie towarzyszy Grażynie tczewska formacja AJAGORE w składzie: Sławomir Kornas (bas, śpiew), Maciej Kortas (gitary) oraz Michał Szczeblewski (perkusja). Owocem tej współpracy jest niezliczona ilość koncertów oraz najnowsze wydawnictwa poświęcone pamięci Czesława Niemena pod tytułem „Dziwny jest." oraz "Sklejam się".

"Niedzielny koncert była fantastyczny, cudowna energia (muzycy dawali czadu na każdym kroku), sporo piosenek z nowej płyty "Sklejam się", a stare (ale jare i wciąż aktualne) w świeżych aranżacjach. Pani Grażyna swoją klasą potwierdza tylko, że nikomu niczego nie musi już udowadniać :)napisała do nas Aneta Młyńska-Wójcik (na zdj.)Pełną fotorelację z koncertu znajdziecie TUTAJ

www: 


FB: https://www.facebook.com/events/187439608470892/

REKLAMA

To może Cię zainteresować