"Niewina" premierowo w Akademii Sztuk Teatralnych

Bartek Synowiec | Utworzono: 26.10.2017, 14:47 | Zmodyfikowano: 26.10.2017, 14:47
A|A|A

Sama autorka dramatu pisze o nim tak:

„(…)Staramy się, by dla tego, co się wokół nas dzieje, dla naszego życia, dla zdarzeń w świecie znaleźć wyjaśnienie ex post w nadziei, że w ten sposób uda nam się, przy zastosowaniu tych samych zasad wpłynąć na przyszłość. Jednak to przyczynowo-skutkowe wynikanie pojawia się dopiero po. I nikt, ani my, ani Bóg ani nawet sama natura nie posiada wiedzy, o dalszym ciągu nas wszystkich. Równie dobrze moglibyśmy rzucać kostką.

Nie istnieje przeznaczenie, istnieje tylko droga wybrana przez nas samych. Lecz dlatego, że nie wiemy, w którą stronę mamy pójść,  jesteśmy ślepi na samych siebie”.

Studenci IV roku Akademii Sztuk Teatralnych zagrają "Niewinę" w inscenizacji Pawła Miśkiewicza. Występują studenci AST: Klara Broda, Adrianna Jendroszek, Paulina Kowalska, Ina Sobala, Patryk Bartoszewski, Łukasz Kurczewski, Adam Lisewski, Maciej Kulmacz, Karol Włoch, Jasiek Grządziela oraz Mateusz Kieraś.

Premiera odbędzie się 29 października o godzinie 19:00. Kolejne spektakle: 30 października oraz 2, 3, 7, 8, 9 i 10 listopada o godzinie 18:00. Wstęp wolny.

O tym co nas czeka opowiadali w naszym studiu Maciej Kulmacz, Łukasz Kurczewski i Adam Lisewski:

 

REKLAMA

To może Cię zainteresować