Otwiera się OH KINO w Arkadach Wrocławskich

Radio RAM na podst. mat. prasowych | Utworzono: 25.10.2017, 16:24 | Zmodyfikowano: 25.10.2017, 16:24
A|A|A

mat. prasowe ohkino.pl

OH KINO ma być połączeniem takich cech multipleksu jak nowoczesne systemy projekcji obrazu i dźwięku oraz różnorodny repertuar - z najlepszymi cechami dawnej kinematografii: kameralną atmosferą lokalnego kina w artystycznym wystroju retro.
- W Arkadach Wrocławskich zaproponujemy szeroką ofertą filmową - zarówno przebojowy repertuar gorących filmowych premier, jak i kino dla koneserów – mówi Paweł Trojan prezes OH KINO. Maćkowi Przestalskiemu opowiedział też o nietypowej swoim pomyśle na kino, swoich ulubionych filmach ostatnich miesięcy i o tym dlaczego konferencję prasową zorganizowano w trakcie American Film Festival.

W nowym kinie do dyspozycji widzów będzie 10  klimatyzowanych sal wyposażonych w wysokiej klasy systemy dźwiękowe, cyfrową technologię projekcji filmów oraz fotele klasy premium.
- Wnętrze nawiązywać będzie wystrojem do złotej ery kina z naturalnymi drewnianymi okładzinami układającymi się we wzory zaczerpnięte z epoki Art Deco. Poza tym w naszym foyer widzowie będą mieli do dyspozycji oryginalne przedwojenne fotele vintage, które zostały poddane specjalistycznej renowacji – dodaje Paweł Trojan. 

W OH KINO będzie także bar, w którego ofercie ma być zdrowa żywność. Nie zabraknie też udogodnień dla osób niepełnosprawnych - np. specjalnych miejsc kinowych. Będzie można też wejść do środka z psem przewodnikiem.

Pierwsze seanse w OH KINO w Arkadach Wrocławskich zaplanowano w czwartek 26 października. Uroczyste otwarcie za zaproszeniami połączone z projekcją polskiego kryminału "Ach śpij kochanie" w środowy wieczór. REKLAMA

To może Cię zainteresować