Szlagier we Wrocławiu dla Wisły. Śląsk przegrał 0:2 [RELACJA]

Michał Hamburger, el | Utworzono: 15.10.2017, 00:58 | Zmodyfikowano: 15.10.2017, 00:58

Fot: Śląsk Wrocław

94 minuta. Koniec. Śląsk Wrocław przegrywa z Wisłą Kraków 0:2.

90 minuta. Piłkarze będą grali 4 minuty dłużej.

80 minuta. W zamieszaniu podbramkowym w dobrej sytuacji znalazł się Robak. To jednak też nie jest jego dzień. Z jedenastego metra mając już praktycznie Buchalika na ziemi nie trafił do bramki.

77 minuta. Przerwa na kadrę mocno zaszkodziła Śląskowi. Jest cieniem drużyny z minionych tygodni. Wisła dominuje. Wrocławianie nie mają pomysłu jak sforsować blok defensywny gości.

71 minuta. Wisła prowadzi we Wrocławiu 2:0. Jedenastkę na gola zamienił Carlitos. Sędzia Paweł Raczkowski podyktował rzut karny po weryfikacji w systemie VAR. Nieprzepisowo w polu karny zachował się Celeban.

67 minuta. Śląsk był bliski straty kolejnego gola. Po dośrodkowaniu z rożnego piłka musnęła głowę jednego ze stoperów i prawie zaskoczyła Wrąbla.

60 minuta. Powinno być 0:2. Balleste otrzymał idealną piłkę z prawej strony. Nie trafił z dziesięciu metrów. Śląsk może mówić o sporym szczęściu.

53 minuta. Cotra z dystansu po sprytnie rozegranym rzucie wolnym. Dobra interwencja Buchalika. Kibice Śląska wciąż czekają na pierwszego gola dla swojego zespołu.

50 minuta. Wzorcowa kontra Wisły. Llonch z łatwością zdobył przewagę w środku pola. Zagrał na lewo do Carlitosa. Ten dośrodkował w pole karne gdzie akcję zamknął Imaz. 0:1.

47 Śląsk drugą połowę rozpoczął od wywalczenia rzutu wolnego. Kolejny raz jednak ze stałego fragmentu źle zagrywa Cotra.

44 minuta. Pierwszy strzał w meczu Robaka. Z około 18 metrów. Piłkę na rzut rożny sparował Buchalik. Z kornera Śląsk nie stworzył zagrożenia.

40 minuta. Taktyczny faul Chrapka. Żółta kartka dla piłkarza Śląska. Chwilę później upomniany Tarasovs.

35 minuta. Rzut wolny dla wrocławian. Cotra źle dośrodkował w pole karne Wisły.

22 minuta. W odpowiedzi Śląsk. Piech znalazł się w polu karnym i pierwszy raz zmusił do interwencji Buchalika. Bramka wisi w powietrzu.

21 minuta. Goście powinni prowadzić 1:0. Carlitos minął niczym juniora Tarasovsa. Stanął oko w oko z Wrąblem. Bramkarz Śląsk jednak świetnie interweniował. Chwilę później Carlitos szczęścia próbował strzałem głową z 8 metrów. Nad poprzeczką.

15 minuta. Wisła ma zdecydowaną przewagę. Raz po raz zagraża bramce Śląska. Wrocławianie schowani za podwójną gardą kontrują. W jednej z takich akcji Pich zdecydował się na drybling i strzał, który był lekki i niecelny.

9 minuta. Kapitalna akcja Wisły. Carlitos wygrał pojedynek w środku pola, podał do Brożka, który z ostrego konta mocno uderzył w kierunku bramki. Piłka o centymetry minęła świątynię Wrąbla.

5 minuta. Śląsk naciera. Najpierw dośrodkowanie Cotry z lewej strony, później Pawelca z prawej. Wrocławianie groźni, ale na razie bez efektu bramkowego.

Pierwsze fragmenty spotkania należały do goście. Strzał z dystansu próbował oddać Pol LLonch. Jego uderzenie zostało zablokowane. Z rzutu rożnego Wisła nie stworzyła zagrożenia przed bramką Wrąbla.

Śląsk rozpoczął w bramce z Wrąblem. W obornie grają Pawelec, Celeban, Tarasovs i Cotra. W pomocy występują Chrapek, Riera, Kosecki, Pich. Najbardziej wysunięci są Piech i Robak.