Muzyczny Wrocław: od gitar po muzykę klubową

Maciek Szabatowski | Utworzono: 11.10.2017, 09:19 | Zmodyfikowano: 11.10.2017, 09:19
A|A|A

Jan Samołyk (fot. T. Chwistek)

Po godz. 18:00 w studiu przy Karkonoskiej pojawi się nasz ulubiony romantyk z gitarą - Janek Samołyk.  Z Jankiem porozmawiamy dziś o  jego nowym, czwartym już w dorobku albumie długogrającym zatytułowanym "Czas najlepszy w życiu". 

Jak pisze wydawca wrocławskiego artysty muzycznie jest to najbardziej zróżnicowany materiał w jego dorobku, zaś tekstowo najbardziej osobisty i dojrzały. Nowe kompozycje powstały w krótkim czasie i po raz pierwszy Samołyk nagrał album od początku pomyślany jako całość, a nie luźny zbiór piosenek. Na wspólne odsłuchy i rozmowę z Jankiem zapraszam Was na chwilę po g.18:00.

Godzinę później wspólnie z Kacprem Kozłowskim z wrocławskiego kolektywu HeartBeats zdmuchniemy świeczkę na ich urodzinowym torcie. Ten znany w naszym mieście zespół dj-ów, aktywistów i organizatorów obchodzi  trzecią rocznicę swojej działalności. Będzie okazja zaprosić Was fizycznie na klubowe obchody owej rocznicy z muzyką Olivera Koletzkiego w roli głównej, by w chwilę potem wspólnie z moim gościem ogłosić na antenie Radia RAM pojawienie się we Wrocławiu kolejnej dużej gwiazdy muzyki klubowej. Kto to będzie? Sprawdźcie z nami po godz. 19:00!Będę mieć dla Was także do wygrania ekskluzywne zaproszenie na niedzielny występ Electro Acoustic Beat Session w Sali Koncertowej przy Karkonoskiej.  Acha! Nie zapomnijcie także o naszym dzisiejszym starcie nowego sezonu cyklu #AroundTheHouse. Po g. 20:00 pierwszy raz po wakacjach za RAMowymi deckami stanie stały rezydent RAMbeatowego programu - Dj Mingis. Towarzyszyć mu będzie Dj Slovik - na co dzień stały współpracownik wrocławskiego Grey Clubu. 
Mówiąc wprost: muzyka house i okolice wracają na naszą antenę już dzisiaj, a kolejnych wydań posłuchacie w każdą drugą środę miesięca.Zapraszam w imieniu swoim i zaproszonych przeze mnie Gości!
Maciek Szabatowski


P.S. Wczoraj w #AroundTheHouse zagraliśmy tak:REKLAMA

To może Cię zainteresować