W Radiu RAM jesień się zaczyna [zmiany w RAMówce]

Monika Jaworska | Utworzono: 29.09.2017, 16:49 | Zmodyfikowano: 29.09.2017, 16:49
A|A|A

Dzień dobry we Wrocławiu z samego rana witać będzie Monika Jaworska, po 10-ej Bartek Synowiec o tym, co ciekawego Dzieje się we Wrocławiu. Od 14.00 Anna Fluder i Ian Pelczar nie pozwolą nam przegapić niczego co dla nas istotne w Życiu Wrocławia.

Po godz. 18.00 w poniedziałki Piotr Bartyś zaprasza wrocławskich muzyków na pojedynki w Back 2 Back - tym razem pierwszymi gośćmi będą muzycy z zespołu EABS. We wtorki poznawać będziemy Muzyczne ja bardziej i mniej znanych wrocławian, którzy przy pomocy ukochanych piosenek opowiadają nam o swoim życiu. Pamiętajmy, że w tym cyklu usłyszeć można każdą muzykę, no może z wyjątkiem tej, od której co prawda nie jest łatwo w życiu uciec, ale nam się ta sztuka jakoś udaje... ;) 

Zobaczcie wszystkie twarze Radia RAM:Wrócą też wtorkowe Zagadki historyczne przygotowywane po godz. 16.00 przez Annę Fluder. W środy Muzyczny Wrocław i RAMbeat z pełnym zaangażowaniem serwowany przez Maćka Szabatowskiego i ekipę jego DJ-ów. 

Czwartki od 14.00 będą się kręcić filmowo - o gwiazdorską obsadę Strefy Kina troszczą się Ian Pelczar i Krzysztof Majewski. Po 22.00 kosmicznie nakręcony duet Krzysztof Janoś i Marcin Furmański zabierać nas będą w jakże potrzebną ziemianom Misję na Marsa.

KoktajLOVE piątki z Radiem RAM to najlepszy radiowy przewodnik po wrocławskim weekendzie - polecamy od godz. 14.00. Punktualnie o 18.00 według RAMowego rozkładu jazdy odjeżdżać będzie Pociąg do historii prowadzony przez Joannę Lamparską i Piotra Bartysia. Nasyceni niesamowitymi opowieściami sprzed lat chętnie odprężymy się przy Fleszlajcie - Maciek Przestalski i najlepsi wrocławscy DJ-e zapraszają od godz. 20.00. 

W sobotnim programie Podróże z Radiem RAM już od godz. 10.00 nasi Słuchacze opowiadać będą o tym jak zwiedzają świat (każdy może się zgłosić pisząc do JanPelczar@radioram.pl). Po 12.00 oczywiście czas na Sobotnią Kawę z Anną Fluder i jej gośćmi. 

Po 16.00 Maciek Przestalski w cyklu FutuRAM poleca pełne pasji rozmowy o nowych technologiach, grach i przeróżnych gadżetach. Wieczory należeć będą do Marty Malinowskiej, która przez wakacje uzbierała tyle muzycznych smakołyków, że zapowiada bardzo wysokokaloryczne gRAM party. 

O tym, że RAM dobry na niedzielę od godz. 8.00 przekonywać będzie Anna Fluder i konkursowo i przy pomocy fragmentów najciekawszych rozmów minionego tygodnia. W samo południe Terry Clark-Ward i Maciek Przestalski najpierw zaproszą na polsko-angielski Sunday Lunch, a potem nasze apetyty zaostrzy Kulinarny Wrocław

Już od godz. 16.00 otuli nas ciepły głos Piotra Karwata, który do audycji Nie - Tylko Jazzem zaprasza niedzielnych gości, by razem zaskakiwać nas muzycznie. Punktualnie od 20.00 do północy w Radiu RAM rządził będzie Druh Sławek i jego naprawdę Najlepszy Groove w Mieście, czyli znów ożyją stare dobre gramofony i popłyną do was dźwięki, których nigdzie indziej nie usłyszycie!

Będą też niespodzianki, o których powiemy w swoim czasie... Jesień w dobrym tonie się zaczyna.


REKLAMA

To może Cię zainteresować