Rusza remont na moście Trzebnickim

Bartosz Tomczak, Gregor Niegowski | Utworzono: 25.09.2017, 10:39 | Zmodyfikowano: 25.09.2017, 10:39
A|A|A

fot. wroclaw.pl

Tramwaj linii 1 i 7

„Jedynka” i „siódemka” w obu kierunkach będzie kursowała objazdem od przystanku „Dworzec Nadodrze” przez pl. Staszica, ulicę Reymonta, most Osobowicki i ulicę Bałtycką do ulicy Żmigrodzkiej, z pominięciem przystanków zlokalizowanych na ulicy Trzebnickiej oraz w rejonie skrzyżowania ulicy Żmigrodzkiej z ulicą Broniewskiego i aleją Kasprowicza (przystanek „Broniewskiego”).

Tramwaje linii 8

Tramwaje linii 8 zostaną skrócone do placu Powstańców Wielkopolskich i będą kursowały w relacji Tarnogaj – Dworzec Nadodrze – Tarnogaj, a postoje tramwajów linii okólnej (linie 0L i 0P) zostaną przeniesione na plac Staszica.

Na odcinku od przystanku „Broniewskiego” do Dworca Nadodrze komunikację będą zapewniały autobusy linii 108, 132, 144 i 908, które będą kursowały bez zmian.

Bilety

Pasażerowie, którzy skasowali bilet jednorazowy w tramwaju linii 1, 7 lub 8 będą mogli dodatkowo bez żadnych dopłat podróżować:

autobusem linii 108 i 132 na odcinku Dworzec Nadodrze – Broniewskiego – Dworzec Nadodrze

autobusem linii 144 na odcinku Dworzec Nadodrze – Kamieńskiego/Żmigrodzka – Dworzec Nadodrze
i odwrotnie, pasażerowie, którzy skasowali bilet w autobusie linii 108, 132 lub 144 będą mogli kontynuować podróż tramwajem linii 1, 7 lub 8. Skasowany bilet będzie zachowywał ważność nie dłużej niż przez 60 minut.
Przypominamy, że bilety okresowe zakupione na daną linią podczas prowadzonych remontów zachowują ważność na stałej trasie przejazdu oraz na trasie tymczasowej wprowadzonej z powodu remontu.

Prace potrwają 5 dni.

REKLAMA

To może Cię zainteresować