Tajemnicze pokoje, pomysły na udane wakacje... - piątek z Radiem RAM na wrocławskim Rynku

Radio RAM | Utworzono: 19.07.2017, 23:38 | Zmodyfikowano: 19.07.2017, 23:38
A|A|A

Musisz uwolnić się, zanim wrócą porywacze. Odkryć sekret tajemniczego projektu. Stać się dociekliwym dedektywem. Inaczej - przegrasz. Nie wyjdzesz STĄD. Czy wiecie, że we Wrocławiu takich "escape room'ów" jest naprawdę dużo? O tym na czym polega ta zabawa i dlaczego jest taka ekscytująca dowiemy się po godzinie 16.00, a opowiadać nam będą Wiola Samborska, Bartosz Idzikowski i Grzegorz Cholewa.Cały czas trwają wakacje. Ale czy tak naprawdę potrafimy odpoczywać ? Jak powinniśmy to robić tak, aby do pracy wracać wypoczętymi ? Co zrobić, kiedy jedna osoba w parze marzy o wylegiwaniu się na plaży, a druga o wakacjach wśród średniowiecznych cegieł? O tym i kilku innych problemach związanych z letnim wypoczynkiem porozmawiamy z wykładowcą Dolnośląskiej Szkoły Wyższej, doktor Anettą Pereświet -Sołtan.

EABS "to próba nowego podejścia do jazzu przez pryzmat hip-hopowego brzmienia, na którym wychowali się muzycy. Łącząc wpływy soulu, funku, hiphopu, elektroniki i świeżego podejścia do kompozycji, zespół stara się tchnąć w jazz ogień, przywracając temu gatunkowi dawny blask, nie zwracając uwagi na panującą etykietę, wciąż poszukując i eksperymentując." Wiosna ukazał się ich znakomity debiutancki album "Repetitions" powstały w oparciu o kompozycje Wojciecha Komedy. Na miejsce oficjalnego koncertu promującego w ich rodzinnym mieście to wydawnictwo wybrali właśnie salę koncertową naszego radia. Spotkamy się 15 października, ale bilety są już w sprzedaży :)
Dlaczego właśnie tu postanowili zagrać ? O tym opowiedzą członkowie grupy - Marek Pędziwiatr i Wojtek "Monter" Orszewski.

Wreszcie World Games.  Czy wiecie, że pierwszą w całości wyprzedaną dyscypliną było pływanie w monopłetwie? Na czym dokładnie ono polega opowie trener tej dyscypliny sportowej - mieszkający w Gdańsku, ale wywodzący się z Wrocławia - Bogdan Paluszkiewcz.

Zapraszamy na relację z Novocainy w piątek między 16 a 20. Gospodarzem programu KoktajLOVE piątki z Radiem RAM będzie Piotr Bartyś.

REKLAMA

To może Cię zainteresować