Brave Kids ponownie we Wrocławiu [ROZMOWA]

Bartek Synowiec, MK | Utworzono: 15.06.2017, 15:31
A|A|A

W najbliższą sobotę 17 czerwca do Wrocławia przyjadą uzdolnione dzieci z Kenii, USA, Gruzji i Polski. Przez dwa tygodnie będą uczestniczyć w licznych spotkaniach i warsztatach artystycznych, podczas których wymienią się umiejętnościami, a także przygotują niepowtarzalne, widowiskowe spektakle. W tym czasie będą mieszkać u wrocławskich rodzin.

- Wszystko jest już gotowe na przyjazd młodych artystów – mówi Justyna Warecka, producent wykonawczy Brave Kids. - Podczas ich pobytu będzie się naprawdę dużo działo. W planach są nie tylko zajęcia dla gości, ale również wiele atrakcji dla mieszkańców naszego miasta.

Uczestników Brave Kids łączą nie tylko trudne warunki życiowe, ale przede wszystkim talent i pasja. Wśród uzdolnionych dzieci, które w tym roku przyjadą do Wrocławia są m.in. członkowie kenijskiej grupy Kainonia oraz tancerze z grupy Caritas z Ośrodka Dziennego w Tibilisi. Gościć tu będą również cyrkowcy z organizacji CircEsteem z USA. W projekcie udział weźmie także miejscowa, wrocławska grupa „Kolorowe Dzieci”.


O tegorocznej edycji Brave Kids rozmawialiśmy w studiu Radia RAM z Justyną Warecką i Ewą Tarczyńską:REKLAMA

To może Cię zainteresować