Środowe wieczory z elektroniką w Radiu RAM

Maciek Szabatowski | Utworzono: 03.05.2017, 12:51
A|A|A

#RAMbeatInThe Mix
Miesiąc otwieramy miksem w wersji "non-stop", składającym się z dźwięków elektronicznych o bardzo różnej muzycznej proweniencji. Porywające electro, bujający house, głęboki dub, czy pachnące eksperymentem, zmysłowe techno. Nie boimy się przekraczać granic. Ten wieczór to creme de la creme nowobrzmieniowych fascynacji i poszukiwań głównego prowadzącego pasmo #RAMbeat - Maćka Szabatowskiego. To tutaj także możecie zdobyć ekskluzywne zaproszenia na najciekawsze imprezy z muzyką elektroniczną i klubową w naszym mieście.


emisja: g.20:00, każda pierwsza środa miesiąca

#AroundTheHouse
Najbardziej roztańczona i klubowa inkarnacja naszego nowobrzmieniowego pasma. To nowy cykl audycji koncentrujący się na setach DJ-skich odgrywanych na żywo głównie z płyt winylowych. Wszystko to z najlepszą house-ową selekcją oraz przy udziale zapraszanych przez nas zaprzyjaźnionych wokalistów i instrumentalistów. Na program zapraszają Was stały rezydent #AroundTheHouse - Dj Mingis - oraz Maciek Szabatowski. Obejrzyjcie zapowiedź najbliższego programu.


emisja: g.20, każda druga środa miesiąca

#RAMbeatRadar
W tej odsłonie skupiamy się na tym, by dogłębnie zaprezentować Wam wybrany przez nas temat. Wytwórnie muzyczne, historia wybranego gatunku, a nawet danego instrumentu, czy efektu dźwiękowego. To wszystko staje się dla nas punktem wyjścia do dalszych poszukiwań i szerszej prezentacji. Nade wszystko liczy się w całej tej zabawie po prostu dobra muzyka. Przykład? Jeszcze w tym miesiącu przybliżymy Wam profil jednej z polskich oficyn wydawniczych, znaną i cenioną dookoła świata - wytwórnię Pets Recordings. #staytuned!


emisja: g.20:00, każda trzecia środa miesiąca


#InstytutNiskichTemperatur
Ten program to zderzenie wrażliwości muzycznej dwóch fascynatów muzyki elektronicznej: Jacka Dojwy (wieloletniego muzyka formacji Husky/Aural Planet) oraz pomysłodawcy cyklu RAMbeat - Maćka Szabatowskiego, najbardziej chyba oddanego prezentacji brzmień o kraftwerkowym rodowodzie na naszej RAMowej antenie. Jeśli szukacie ukojenia w dżwięku i nie boicie się wypłynąć na głębokie muzyczne wody (IDM, dub, ambient, electro), Instytut Niskich Temperatur to zdecydowanie propozycja dla Was. Chłodzimy dźwiękiem przez cały rok. :)


emisja: g.20:00, każda czwarta środa miesiąca

Zapraszamy!

 

REKLAMA

To może Cię zainteresować