Pączkowanie z Radiem RAM

Radio RAM | Utworzono: 18.02.2017, 10:24
A|A|A

Jak co roku o tej porze namawialiśmy: nie kupuj pączków, zamów je w Radiu RAM! W Tłusty Czwartek objadanie się pączkami jest uzasadnione i usprawiedliwione. Zapominamy o kaloriach i dietach. Dzisiaj rządzą pączki! Jemy do woli i bez poczucia winy.

Amatorzy słodkości przez cały tydzień SMS-owo zapraszali nas do siebie w zabawie pt. "Pączkowanie z Radiem RAM" - oto lista 10 wrocławskich firm, które 23 lutego odwiedził wesoły Pączkowóz Radia RAM:

Kriosystem Life
Mediconcept
Hexagones
Matejko&Wesoły
CrossFit Mjollnir
ANIXE
Mała Uczelnia
Kwiatownia
Digison Polska
Miejska Biblioteka Publiczna Filia nr 1

Dziękujemy za superenergetyczne spotkania, mamy nadzieję, że wzajemnie osłodziliśmy sobie ten dzień! 

Zaczęło się od rana. Zjedzone pączki od razu spalaliśmy w CrossFit Mjollnir:Jak smakuje pączek mrożony - próbowaliśmy w Kriosystem Life:Marta Malinowska i Bartek Synowiec oraz PĄCZKI!Nie było smutno podczas pączkowania w biurze Matejko i Wesoły:Wspólne śpiewy w Małej Uczelni:

Za chwilę nie będzie śladu po pączkach w Digison Polska:W gościnnych progach ANIXE:Dziewczyny w Hexagones już zaopatrzone!Apetyt dopisywał w bibliotece przy Sztabowej:Smacznie i kolorowo udała się niespodzianka w Kwiatowni:Pączki otoczone medyczną opieką w Mediconcepcie:Regulamin konkursu
TUTAJ.

REKLAMA

To może Cię zainteresować