Pogódźmy się na święta - akcja Pogotowia Mediacyjnego w Pasażu Grunwaldzkim

Alicja Mikłaszewicz, Anna Mikołajczyk | Utworzono: 24.11.2016, 15:27
A|A|A

Po raz drugi wrocławskie Pogotowie Mediacyjne organizuje przedświąteczną akcję Pogódźmy się na święta, podczas której zachęcamy Wrocławian do skorzystania z mediacji i informujemy o tym, że mediacje to szybki sposób na rozwiązywanie rozmaitych sporów. Podobnie jak w minionym roku w DH Renoma oraz w czerwcu w Pasażu Grunwaldzkim 2 grudnia 2016 roku będziemy zachęcać Wrocławian do mediacji.

Okres przedświąteczy kojarzy znam się z ciepłem rodzinnym, prezentami i próbami zażegnania sporów. Właśnie dlatego Pogotowie Mediacyjne szykuje specjalną akcję, która odbędzie się w gościnnych progach Pasażu Grunwaldzkiego.

Nasi mediatorzy oraz mediatorzy rówieśniczy ze współpracujących z nami szkół będą w tym czasie zachęcać gości Pasażu Grunwaldzkiego do skorzystania z darmowych usług Pogotowia Mediacyjnego oraz zainteresowania mediacjami, jako szybką i wygodną metodą rozwiązywania konfliktów. Będziemy informować o działaniu Pogotowia Mediacyjnego i rozdawać specjalnie przygotowane pocztówki, na których znajdzie się miejsce, by napisać do osób, z którymi się kłócimy,
by uczynić pierwszy krok w kierunku zgody.

14.00-19.00 - bezpłatne konsultacje i spotkania z mediatorami, atrakcje dla dzieci i wspólne
spędzanie czasu

15.00 - konflikty w rodzinie: spotkanie z mediatorem

17.00 - mediacje w sprawach cywilnych - pytania i odpowiedzi

Szczegóły wydarzenia również w Internecie:

https://www.facebook.com/events/964513133653035/

http://www.dompokoju.org/pogodzmy-sie-na-swieta-2-grudnia-2016/

Akcja Pogódźmy się na święta Pogotowia Mediacyjnego włącza się w ogólnopolską kampanię, pod tym samym tytułem. Wrocławska edycja ma wyjątkowy charakter, bo wychodzi naprzeciw zwyczajom Wrocławian, którzy chętnie spędzają weekendowy czas w galeriach handlowych.

Więcej o ideii mediacji oraz projekcie Pogotowia Mediacyjnego, który Fundacja Dom Pokoju już drugi rok realizuję na zlecenie Gminy Wrocław można odnaleźć na stronie Poradnictwa Obywatelskiego we Wrocławiu: http://poradnictwo.wroclaw.pl/pogotowie-mediacyjne oraz na stronie Fundacji Dom Pokoju: http://www.dompokoju.org/metody-zarzadzaniakonfliktem/pogotowie-mediacyjne/

Przyjdź, pomożemy Ci bezpłatnie znaleźć rozwiązanie dla konfliktu. Aby Święta były pełne zgody,
pokoju i miłości.

Serdecznie zapraszamy!

2 grudnia 2016 roku (piątek), 14.00-19.00, parter Pasażu Grunwaldzkiego

14.00-19.00 - bezpłatne konsultacje i spotkania z mediatorami, atrakcje dla dzieci i wspólne
spędzanie czasu

15.00 - konflikty w rodzinie: spotkanie z mediatorem

17.00 - mediacje w sprawach cywilnych - pytania i odpowiedzi

Pogódźmy się na święta!

Zgoda nie tylko od święta!

Zgoda na Święta, Święta na zgodę

REKLAMA