Fisz Emade Tworzywo „Drony”

Piotr Bartyś | Utworzono: 22.11.2016, 14:12
A|A|A

Od tamtego momentu do dzisiaj  stale eksperymentują,  starają się jednak, by wszystkie ich produkcje łączył jeden element - wysoka jakość i zaangażowanie. Występują jako Fisz Emade Tworzywo w mocno poszerzonym składzie wsparci znakomitymi muzykami.  Ich poprzednia płyta „Mamut”, wydana w 2014 roku, to jedno z największych dokonań zespołu. Uznana przez wielu  dziennikarzy muzycznych za płytę roku, uzyskała status Platynowej Płyty, została również nagrodzona Fryderykiem 2015 w kategorii Album Roku Elektronika/ Indie/Alternatywa.

Na to nowe wydawnictwo czekaliśmy 2 lata. Album „Drony” to opowieść o samochodach, telefonach, komputerach i dronach - wynalazkach, które ułatwiają życie, ale często wpychają w świat iluzji, neurozy, odrywają od natury, uzależniają, a czasami wręcz zabijają. Produkcją zajął się Emade, Mariusz Obijalski zaaranżował brzmienie smyczków, Marcin Pendowski odpowiada za brzmienie basu, a na gitarach Michał Sobolewski. Teksty - oczywiście Fisz.

Album został wydany również w wersji limitowanej, która zawiera dodatkowo płytę z remiksami utworów, plakat oraz naklejki.TRACKLISTA PŁYTY „DRONY”

1.Telefon
2. Parasol
3. Fanatycy
4. Biegnij dalej sam
5. Kręte drogi
6. Duch
7. Samochody
8. Skąd przybywasz?
9. Komputer
10. Sarny
11. Drony
12. Bzyk

Okładka:

Tagi:
REKLAMA

To może Cię zainteresować