Alicia Keys "HERE" (płyta tygodnia)

na podst. materiałów wydawcy Radio RAM | Utworzono: 15.11.2016, 11:59
A|A|A

„Tym albumem dotarłam do TUTAJ. Miejsca, gdzie jestem gotowa szczerze spojrzeć na siebie w lustrze, ale także dostrzec rzeczywistość, tego kim się staliśmy w obecnym świecie. Dobro, brzydotę, cienie, światło. Zdałam sobie sprawę z tego, że abyśmy mogli się rozwijać, zrozumieć i zaakceptować nawzajem, musimy poznać własną złożoność. Musimy być w stanie o tym rozmawiać i spotkać się w tym miejscu, w jakim się znajdujemy, TUTAJ" - opowiada Keys. Ten album to lista tematów i zagadnień, które Alicia chciała poruszyć i pogłębić. W efekcie nawiązuje on do jej nowojorskich korzeni i kultury hip-hopowej.

Za produkcją większości utworów na płycie stoi kreatywna grupa, określana przez artystkę jako ILLuminaries. Jej skład tworzy Keys, Mark Batson (autor tekstów/producent), Swizz Beat (raper/producer) oraz Harold Lilly (współpracujący z nią od wielu lat tekściarz).

Utworów jest 18, dwa z nich świetnie znamy. Za to, że często graliśmy "In Common" Alicia podziękowała nawet Radiu RAM na Twitterze. Premiera 4 listopada.Drugi singiel, „Blended Family (What You Do For Love)", powstał z gościnnym udziałem popularnego rapera A$AP Rocky. „Inspiracją dla „Blended Family (What You Do For Love)" była osobista podróż mojej rodziny zmierzająca ku głębszemu zrozumieniu, współczuciu, wsparciu i miłości. Dla mnie, pojęcie rodziny nie ma jednej definicji, a współczesna rodzina tworzona jest przez różnych, pięknych ludzi, którzy stawiają miłość na pierwszym miejscu" - stwierdza Keys.

Tagi:
REKLAMA

To może Cię zainteresować