Voo Voo zagra u nas przy Karkonoskiej

Radio RAM | Utworzono: 03.10.2016, 11:16
A|A|A

Voo Voo to jeden z najoryginalniejszych zespołów na polskiej scenie rockowej, który w swojej muzyce, ze znakomitym efektem połączył rock z jazzem i folkiem różnych rejonów świata. Grupa powstała w 1985 r. w Warszawie, jej założycielem jest Wojciech Waglewski kompozytor, autor bardzo ciekawych metaforycznych tekstów, gitarzysta, wokalista, producent muzyczny.

Każda z kolejnych płyt Voo Voo to niezwykła muzyczna podróżą ku różnym zakątkom świata rocka. Tak też jest w przypadku płyty „Dobry Wieczór". Muzycy Voo Voo wybrali się w podróż daleką, bo aż do Azerbejdżanu. Stamtąd pochodzi i tam mieszka Alim Qasimov, który zaszczycił zespół Voo Voo, przyjmując zaproszenie do gościnnego udziału w ich najnowszych nagraniach. Wraz z Alimem Qasimovem, na płycie Voo Voo zaśpiewała także jego córka Fargana Qasimova.

Alim Gasimov był wielokrotnie nagradzany za swój unikatowy talent wokalny, w tym przez International Music Council UNESCO. Nagroda ta należy do najwyższych wyróżnień na Świecie, zarezerwowana jest dla najwybitniejszych Artystów.

Radio RAM gorąco zaprasza na znakomity koncert w wykonaniu świetnych, a przy tym doskonale się komunikujących muzyków.

Zapraszamy do skorzystania z bezpłatnego parkingu Radia RAM (wjazd od ul. Żołnierskiej)

Voo Voo
9 października 2016 (niedziela), godz.18:00
Sala Koncertowa , ul. Karkonoska 10

Bilety od 75 zł dostępne w Radiu RAM oraz na eventim.pl, eBilet.pl oraz biletin.pl

Tagi:
REKLAMA

To może Cię zainteresować