Targi Książki dla dzieci Dobre Strony

Piotr Kaszuwara | Utworzono: 03.06.2016, 12:22
A|A|A

Wszystkie targowe wydarzenia odbywają się w Hali IASE przy ul. Wystawowej 1. Wstęp bezpłatny.

Od dziś we Wrocławiu DOBRE STRONY, targi książki dla dzieci i młodzieży. Przez cały weekend w Hali IASE przy ul. Wystawowej będzie można kupić książki i zdobyć autografy autorów.

Nasze wyjazdowe studio będzie towarzyszyć targom codziennie do niedzieli.
 
Plan rozmów: w piątek już po 11:10 Beata Gigiel i autorka powieści 'Projekt Breslau' Magdalena Zarębska (Radio RAM), ok. 13:10 autorka 'Zagadek piłkarskich' Wioletta Piasecka (Radio Wrocław), po 16:00 w Radiu Wrocław Kultura Jadwiga Wais, zajmująca się naukowo badaniem wpływu baśni na rozwój człowieka.

W sobotę spotkamy się m.in. z Anną Czerwińską-Rydel, która wydała przeznaczoną dla młodego czytelnika ilustrowaną 'Opowieść o Jerzym Kukuczce' (po 14 w Radiu RAM), architektem-ilustratorem książek Robertem Romanowiczem (Radio Wrocław - ok. 14.45). Będzie też z nami laureat Nagrody Dobre Strony, przyznawanej co roku przez jury za najpiękniejszą publikację dla dzieci (Radio Wrocław - ok. 15.45).

Sobotnia relacja z targów pojawi się także w Radiu Wrocław Kultura po 16:00, a w niedzielę będziemy przy Wystawowej 1 między godz. 12:00 a 15:00.

REKLAMA

To może Cię zainteresować