„Zasadźmy sobie las!”

Radio RAM | Utworzono: 31.03.2016, 18:46
A|A|A

mat. prasowe

– Zielony Wrocław to część naszej tożsamości. Drzewa trzeba chronić. Nie czekajmy, aż ktoś zrobi to za nas. Poczujmy się odpowiedzialni za kształtowanie rzeczywistości, która nas otacza – mówi Paulina Anna Galanciak, organizatorka akcji.

Dodatkowymi atrakcjami wydarzenia będą warsztaty ekologiczne dla dorosłych i dla dzieci przygotowane przez Fundację Ekorozwoju i Nadleśnictwo „Śnieżka” oraz konkurs na najciekawsze imię dla sadzonki. Zwycięzca otrzyma bilet na wydarzenia odbywające się w ramach Brave Festival 2016.

Chcesz mieć swój wkład w ekologię miasta, sprawić, żeby życie w stolicy Dolnego Śląska było odrobinę zdrowsze, a przy okazji spędzić miły weekend w gronie przyjaciół i rodziny?

Dołącz do nas!

Zaproś swoich przyjaciół, rodzinę i znajomych! Każda para rąk to szybciej powstający las. Masz dodatkowe rękawice i łopatę? Weź je ze sobą!
Partnerzy akcji:

Druakrnia KEA, Castorama, HP, Hewlett Packard Enterprise, Google, Credit Suisse, UPS, Nadleśnictwo „Śnieżka”, Lasy Państwowe, Fundacja Ekorozwoju, Wrocławskie Centrum Rozwoju Społecznego.

Strona wydarzenia: https://www.facebook.com/events/1708910189354808/

Brave Festival 2016 odbędzie się w dniach 1-16 lipca we Wrocławiu.

Sprzedaż biletów na tegoroczną edycję ruszy w połowie maja 2016.

Organizatorem i inicjatorem Brave Festival jest Stowarzyszenie Kultury Teatralnej „Pieśń Kozła”. Przychody ze sprzedaży biletów, jak co roku zostaną w całości przekazane na działalność międzynarodowej organizacji charytatywnej ROKPA, która pomaga przede wszystkim dzieciom w Tybecie.

http://www.rokpa.org/pl_PL/home.html

Do tej pory Brave Festival gościł artystów z 47 państw podczas prawie 750 wydarzeń.

Każdego roku odwiedza go ok. 15 0000 widzów.

Na pomoc organizacji ROKPA z biletów przekazano już blisko 850 000 zł.

Tagi:
REKLAMA

To może Cię zainteresować