Milky Wishlake "Wait For Us" - płyta tygodnia

Radio RAM | Utworzono: 10.03.2016, 08:14
A|A|A

Milky Wishlake 'Wait For Us'. Jeśli ktoś posłucha, zdziwi się dowiadując się, że to dźwięki stworzone w Polsce. Zaskakuje produkcja i bardzo nowoczesne myślenie o muzyce. Spokojnie mógłby dzielić scenę z ostatnim objawieniem brytyjskiej sceny Jackiem Garrattem, którego album polecaliśmy Wam kilka tygodni temu.

Milky Wishlake to młody producent, wokalista, kompozytor i pianista. Zadebiutował pod koniec 2014 roku samodzielnie wyprodukowaną, 20-minutową EP – ką pt. Five Contemporary Songs, która pozwoliła mu podpisać kontrakt z wytwórnią NEXTPOP, odpowiedzialną za sukcesy BOKKI, Fismolla i Kari. Sam skomponował całość materiału, napisał wszystkie teksty, całość zaaranżował. Obowiązkami producenckimi podzielił się z guru labelu NEXTPOP, Robertem Amirianem. I sam wszystko zagrał i zaśpiewał. No prawie wszystko - gościnnie pojawią się Dawid Podsiadło, Oly i Łukasz Moskal (perkusista, współpracował m.in. z: Zakopower, Kasią Nosowską, Justyną Steczkowską, Katarzyną Groniec, IRĄ, Fiszem i Korą.)

Na płycie znajdzie się 10 utworów (+ Nie Ma Nas jako bonus track w j. polskim), pop, dance, z domieszką elektroniki, w której przewija się styl lat 80. i 90. Dobre granie.

REKLAMA