"Inside Out" - solowy debiut Marcina Cichego

Krzysztof Majewski | Utworzono: 01.03.2016, 13:30
A|A|A

Meeting By Chance" to projekt Marcina Cichego kojarzonego przede wszystkim z duetem Skalpel. Sam autor uważa "Inside Out" za debiut solowy, mimo że wcześniej wydał kilka albumów, przy których współpracował z różnymi artystami.

Płyta ukazuje się w momencie, kiedy Marcin doszedł do wniosku, że czas podsumować własne pomysły i podzielić się nimi ze światem. Sam całość napisał, zagrał i wyprodukował. Muzycznie - mix jazzu, leftfield i ambientu. Inspiracją do postania albumu była seria sześciu zdjęć Duane Michalsa przedstawiających mijających się nieznajomych.

"Meeting by Chance" to również przypadkowe spotkanie z trzema wokalistkami, które śpiewają we wszystkich utworach na albumie. Płyta z założenia miała być intymna, skracać dystans między twórca, a słuchaczem stąd w opisach występują tylko imiona. Mamy więc Ayuko oraz Mayuko – obydwie nagrywają dla japońskiego wydawnictwa Flau, a Magda to młoda, zdolna wokalistka z Poznania, poznana - jak to bywa w dzisiejszych czasach - przez Internet. Całość uzupełnia fotografia na okładce autorstwa Dominika Tarabińskiego.

 1. Crossroad
 2. Dream On
 3. KOI
 4. She Is My Evening
 5. Watermark
 6. Birdman
 7. Stay
 8. Better Now
 9. Inside Out

REKLAMA

To może Cię zainteresować