Drogowy horror po koncercie w NFM (FOTO)

Piotr Kaszuwara | Utworzono: 18.02.2016, 22:54
A|A|A

fot. Andrzej Owczarek

Wielki korek spowodował, że zdecydowano się na zamknięcie kas i podniesienie szlabanów. Dopiero wtedy samochody ruszyły i zator zaczął się rozładowywać.

Sala Narodowego Forum Muzyki była pełna, a więc i parking na ponad 600 miejsc również pękał w szwach. Po wspaniałym koncercie nastąpiło twarde lądowanie, bo okazało się, że maszyn płatniczych jest zbyt mało. Ludzie czekali więc nawet kilkadziesiąt minut, aby zapłacić i móc wyjechać z podziemi. Nie trzeba było jednak płacić dodatkowo, za minuty spędzone w kolejce.

Sprawę z płatnym parkingiem trudno rozwiązać, bo NFM to jedno, a parking to drugie. Nawet więc jeśli mamy bilet na koncert, za postój trzeba zapłacić innej firmie, która dotąd nie porozumiała się z Narodowym Forum Muzyki. Aby w przyszłości uniknąć podobnych korków przy wyjeździe, organizatorzy polecają, by bilety parkingowe kupować wcześniej, przez internet.

 Marek Szempliński z firmy Wrocławskie Inwestycje, która odpowiadała za budowę parkingu: - 600 aut na raz z parkingu nie wyjedzie. Swoje trzeba odczekać. Natomiast rzeczywiście, kas mamy na razie za mało. Za to przepraszamy, jeżeli to jest utrudnienie. Jeżeli jakiekolwiek utrudnienia spowodowane organizacją pojawiają się, to też oczywiście przepraszamy.
 
Tagi:
REKLAMA

To może Cię zainteresować