Jesienna edycja Wrocławskich Spotkań Niezwykłości już w weekend!

Radiom RAM | Utworzono: 06.10.2015, 15:25
A|A|A

mat. prasowe

Specjalna strefa jogi, koncert kryształowych mis i gongów rurowych, pieczołowicie wykonana ręcznie biżuteria, wróżki, wróżbici, specjaliści w zakresie medycyny niekonwencjonalnej, ezoteryka, żywność ekologiczna, zioła lecznicze i wyjątkowe wykłady, to tylko wybrane atrakcje spośród kilkudziesięciu, które czekają na odwiedzających Halę Stulecia w najbliższy weekend. W sobotę rozpocznie się jesienna edycja Wrocławskich Spotkań Niezwykłości.

Jesienna edycja Wrocławskich Spotkań NIEZWYKŁOŚCI odbędzie się w dniach od 10 do 11 października. Wydarzenie od 15 lat odbywa się i organizowane jest przez Halę Stulecia. Tylko w lutym, podczas wiosennej edycji, imprezę odwiedziło ponad 2000 zwiedzających.

Niezwykle zdrowo, niezwykle energetycznie, niezwykle ezoterycznie

NIEZWYKŁOŚCI przez wiele lat obecności w zabytkowym wnętrzu Hali Stulecia zyskały stałą rzeszę sympatyków. Jedyna tego typu impreza na Dolnym Śląsku gromadzi wystawców z szeroko pojętej tematyki ekologii, zdrowej żywności, ezoteryki, astrologii i medycyny niekonwencjonalnej. Zwiedzający mogą zakupić wyroby rękodzieła artystycznego czy też biżuterię naturalną bezpośrednio od wytwórców. Osoby zainteresowane zdrowym stylem życia będą mogły poznać i zaopatrzyć się w nowości na rynku wydawniczym, sprzęt do relaksacji oraz wszelkiego rodzaju zioła i przyprawy.

Niecodzienne atrakcje

Wszyscy goście NIEZWYKŁOŚCI będą mogli zatrzymać się w Hali Stulecia na dłużej, gdyż organizatorzy przygotowali bogaty program wydarzeń towarzyszących. Specjaliści i eksperci w zakresie naturalnych metod terapeutycznych i sposobów zapobiegania chorobom chętnie podzielą się swoją wiedzą podczas licznych bezpłatnych wykładów i seminariów. We wnętrzu Hali Stulecia powstanie również specjalna strefa jogi i kawiarenka targowa. W programie znajdziemy również koncert kryształowych mis i gongów rurowych, wykłady dotyczące hipnoterapii oraz pokazy hipnozy. W sobotę po godzinie 14:00 przed Halą Stulecia organizatorzy zaplanowali emocjonujący pokaz biegania po żarach. Śmiałkowie będą mogli również spróbować swoich sił.

***
Wrocławskie spotkania NIEZWYKŁOSCI odwiedzić będzie można w dniach 10-11 października 2015. Godziny otwarcia: sobota: 10:00 – 18:00, niedziela: 10:00 – 17:00
Bilety do nabycia w kasach Hali Stulecia w cenie 10 i 12 zł.
Więcej informacji tutaj.

REKLAMA

To może Cię zainteresować