Płyta tygodnia: Lucy Rose „Like I Used To”

Autor: Radio RAM na podst. materiałów wydawcy | Utworzono: 28.07.2015, 11:39
A|A|A

Debiutancki album Lucy Rose „Like I Used To” ukazał się w 2012 roku. Najpopularniejsza piosenka z tego albumu ( prawie 6 milionów odsłuchań na Spotify) „Middle Of The Bed” trafiła na „RAM CAFE 9”

Teraz brytyjska wokalistka powraca z drugą płytą. Po debiucie zrobiło się o niej głośno. Lucy ma dobre ucho do pisania ładnych piosenek.

I ma głos, który przykuwa uwagę. Nie siła a barwa. Głos dziewczynki zadziwionej światem, gdzie dzieje się wiele niepojętych rzeczy, z którymi trzeba się zmierzyć. Nic dziwnego, że jej utwory kilkukrotnie trafiły do różnych seriali.

Acha, i jeszcze wideoklipy kręcone często przez jej bliskiego przyjaciela Orestesa Mitasa.

Niegdyś znana głównie z akustycznych piosenek, na krążku 'Work It Out' rozbudowuje swoje brzmienie o elektonikę, do czego przyczynił się producent płyty Rich Cooper (Banks, Tom Odell, Mumford And Sons, Mystery Jets, Josef Salvat). Przykładem 'nowej' Lucy Rose mogą być single 'Like An Arrow' czy 'Our Eyes', który odniósł póki co największy radiowy sukces w karierze wokalistki (m.in. najwyższa rotacja w BBC Radio 1).

Album ukazuje się w Polsce na płycie CD standard (13 utworów), CD Deluxe (18 utworów w tym przeboj'Shiver' w wersji live) i na płycie winylowej.

Tracklista CD:

1. For You
2. Our Eyes
3. Like an Arrow
4. Nebraska
5. Köln
6. Shelter
7. My Life
8. Fly High (Interlude)
9. Till the End
10. Cover Up
11. She'll Move
12. Work It Out
13. Into the Wild

Autor Radio RAM na podst. materiałów wydawcy

Tagi:
REKLAMA