Fismoll po raz drugi!!! …w Twoim domu?

Radio RAM | Utworzono: 14.07.2015, 08:15
A|A|A

Fismoll od debiutu kilkukrotnie koncertował we Wrocławiu za każdym razem gromadząc komplet publiczności w skupieniu uczestniczącej w misterium, jakim stają się występy Fismolla z zespołem. Charyzma, piękne kompozycje, szczerość wypowiedzi.

„Box Of Feathers” jednocześnie potwierdza klasę Fismolla jako kompozytora, ale też jest świadectwem ewolucji artystycznej. Muzycznie więcej tu brudu, niepokoju. Podobnie, jak na "At Glade", jest tu bogactwo melodii, oryginalne aranżacje i światowej klasy kompozycje. Głos artysty jest niezwykle pełny, a jego narracja pełna autorytetu i subtelności. Za produkcją muzyczną albumu stoją Robert Amirian i Fismoll. Wszystkie kompozycje są autorstwa Fismolla, on także napisał większość tekstów, trzy wyszły spod pióra Roberta Amiriana. Tak opowiada on o albumie Fismolla:

„Instrumentacje i kompozycje "Box Of Feathers" stawiają Fismolla obok artystów światowego formatu, z jeszcze nigdy nie leżących tak blisko Polski Stanów Zjednoczonych i Skandynawii. Połączenie muzyki ze słowami na tym albumie daje obraz młodego mężczyzny i dwóch stron jego natury - delikatności i romantyczności oraz siły i mądrości, symbolizowanych przez pióro i kamień. To pełna osobistych wątków historia odkrywania swojej siły, duchowości ,poznawania własnej duszy, natury miłości i stawania się mężczyzną, w której pióro to symbol najważniejszych zdarzeń, osób i uczuć.Fismoll to rasowy, bezkompromisowy i niepowtarzalny singer-songwriter o niezwykłej osobowości i talencie poznanie słów jego piosenek jest niezbędne do zrozumienia zamysłu płyty i pełnego doświadczenia jej bogactwa. "Box Of Feathers" to płyta, która dotyka duszy i napełnia jasnością.”

Wydawnictwo promuje otwierający całość „Eager Boy”

Album ukazał się 29 czerwca, po raz pierwszy po premierze można było Fismolla posłuchać na Openerze.  We Wrocławiu ponownie wystąpi 22 października ( wraz z Oly i Milky Wishlake) w klubie Eter.

REKLAMA

To może Cię zainteresować