G.A.N.G. - nowe wcielenie wokalistki Oszibarack

Maciek Szabatowski | Utworzono: 04.03.2015, 12:50
A|A|A

foto: materiały promocyjne zespołu

Występująca pod przydomkiem Dj Patrisia Hefczyńska przez prawie osiem lat wspierała wokalnie oraz dostarczała teksty Oszibarackowi - jednej z najbardziej cenionych w Polsce formacji z pogranicza muzyki tanecznej i alternatywnej. Poza grupą Husky, to właśnie w jego szeregach święciła jak dotąd największe sukcesy.

W G.A.N.G., rozszyfrowywanym jako Girl & Nervous Guy, u jej boku stanęli także gitarzysta Marcin "Cinass" Kowalski oraz perkusista Łukasz Klaus, obaj znani fanom polskiej alternatywy z szeregów łódzkiego Cool Kids of Death.


"Pomysł na wspólne granie muzyki urodził się w czasach, gdy nasze macierzyste zespoły (Husky, Oszibarack, C.K.O.D., NOT) wydawały pierwsze płyty, czyli prawie dekadę temu, jednak dopiero niedawno znaleźliśmy czas na jego rozwinięcie. Miał być dla nas odskocznią stylistyczną od tych projektów, a przemienił się we wspólną, muzyczną przygodę" - piszą o sobie muzycy w nocie prasowej.

Muzycznie G.A.N.G. ma być mieszanką różnych inspiracji, oscylować pomiędzy starym bluesem a nowoczesną elektroniką, rock'n'rollem a klasyką, pomiędzy popem a awangardą.

Formację G.A.N.G. w studiu Radia RAM reprezentować będzie Patrycja Hefczyńska, która o debiutanckim dziele łódzko-wrocławskiego tria opowie nam we środę 4. marca po g.18:00. W programie obok znanego już w sieci singla "Tail" wspólnie z naszym gościem zaprezentujemy Wam przedpremierowo kolejną kompozycję z mającego ukazać się lada chwila debiutanckiego krążka.

Zapraszamy

MUZYCZNY WROCŁAW: G.A.N.G.
emisja: g.18:00-20:00

REKLAMA

To może Cię zainteresować