Zostań wolontariuszem Brave Kids!

Radio RAM | Utworzono: 09.06.2014, 09:40 | Zmodyfikowano: 09.06.2014, 13:42
A|A|A

Już 20 czerwca do Wrocławia przyjadą dzieci z Ghany, Indonezji, Rosji, Portugalii i Rumunii. Organizatorzy programu edukacyjnego Brave Kids zapraszają wszystkich chętnych do udziału w tym wyjątkowym przedsięwzięciu. Każdy, kto chce z bliska zobaczyć, jak porozumiewają się dzieci z tak różnych kultur, może zapisać się do wolontariatu Brave Kids – Potrzebujemy otwartych osób, które pomogą w organizacji atrakcji z udziałem dzieci. Będą czuwać nad nimi w czasie warsztatów artystycznych i innych zajęć. Chcemy, aby każde odważne dziecko czuło się bezpiecznie i komfortowo, będąc tak daleko od domu – mówi Karol Gołaj, koordynator Brave Kids.

Zadania wolontariusza Brave Kids: - Pomoc wolontariuszy stanowi istotny element przy tak gigantycznym przedsięwzięciu - mówi Karol Gołaj. We Wrocławiu, w domach goszczących zamieszka prawie 30 dzieci z różnych krańców świata, a 11 lipca wszystkie odważne dzieci z 4 polskich miasta wystąpią na scenie Teatru Polskiego we Wrocławiu, pokazując swoje talenty i umiejętności. Potrzebna będzie pomoc w organizowaniu działań, wspieraniu liderów.

W czasie przerw i podczas posiłków, wolontariusze będą przejmować opiekę nad dziećmi. Wolontariusze będą też uczestniczyć w przygotowaniu przestrzeni pracy, rozłożeniu sprzętu, nadzorze nad dziećmi podczas zajęć plastycznych i warsztatów.

Zapisz się do wolontariatu już dziś!
Wystarczy skontaktować się z Mają Wojciechowską odpowiedzialną za wolontariuszy Brave Kids. Tel: 601 389 952. E-mail: maja@bravefestival.pl

Więcej informacji na www.bravekids.eu

Tagi:
REKLAMA

To może Cię zainteresować