Bodo Kox i "Witaj w klubie" (Polecamy)

Jan Pelczar | Utworzono: 12.03.2014, 10:01 | Zmodyfikowano: 12.03.2014, 16:38
A|A|A

Na zdjęciu Matthew McConaughey

W czwartek po 15.00 przypomnimy rozmowy z Bodo i Wojciechem Mecwaldowskim o Dziewczynie z szafy, która statuetkę przyniosła. Fakty filmowe tym razem wyjątkowo także w drugiej części Strefy Kina. W pierwszej godzinie programu opowiemy o premierze tygodnia - film Witaj w klubie otrzymał trzy Oscary - za charakteryzację, drugoplanową rolę Jareda Leto i główną rolę McConaugheya.

Aktora równolegle mogliśmy oglądać w genialnym serialu Detektyw. Po 14.00 zatem oprócz recenzji Witaj w klubie, podsumowanie pierwszego sezonu True Detective i niezwyklej współpracy aktorskiej McConaugheya z Woodym Harrelsonem.

Dziewczyna z szafy (WYWIADY)

O 16.15 gościem będzie Agnieszka Zwiefka, która przygotowuje nowatorski film dokumentalny o romskich dzieciach z inscenizowanymi scenami tanecznymi. Porozmawiamy m.in o zaplanowanym na 14 i 15 marca z choreografem Maciejem Florkiem castingu dla kandydatów do realizacji dużych zbiorowych scen tanecznych.

Jeszcze przed 16.00 rozmowy z Andrzejem Chyrą, Dawidem Ogrodnikiem i Elizą Rycembel o premierowym filmie Anny Kazejak - Obietnica.

Tagi:
REKLAMA

To może Cię zainteresować