Ferie z Loopy's World w Radio RAM

Alicja Mikłaszewicz, Radio RAM | Utworzono: 14.02.2014, 11:45
A|A|A

Słodki czas lenistwa, zabaw i zbierania sił do dalszej nauki. Tylko co zrobić, kiedy pomysłów na udane ferie brak? To proste, wystarczy wziąć udział w konkursie Loopy's World! Wystarczy słuchać radia codziennie od poniedziałku do piątku przez całe ferie i odpowiedzieć na pytanie zadane na antenie, a można wygrać voucher na cały dzień w Rodzinnym Centrum Zabaw Loopy's World. Szczegóły konkursu na antenie Radia RAM.

Rodzinne Centrum Rozrywki Loopy’s World to cztery tysiące metrów kwadratowych przestrzeni, siedem zjeżdżalni, tor gokartowy, cztery trampoliny, boisko, tor saneczkowy, cztery sale urodzinowe, kolorowa kolejka, konstrukcje pełne tajemniczych przejść i labiryntów, setki wizyt z dolnośląskich szkół i przedszkoli, tysiące odwiedzających rodzin i niezliczona liczba dziecięcych uśmiechów. Loopy`s World to miejsce służące zabawie, rozrywce i rozwojowi wszystkich dzieci i rodziców.

Ten największy w Polsce park rozrywki mieści się na Bielanach Wrocławskich i jest otwarty praktycznie przez cały rok. Od rana do wieczora dzieci mogą wraz z rodzicami buszować po specjalnie zaprojektowanej konstrukcji pełnej przeszkód, tuneli, zjeżdżalni, huśtawek i tajemniczych zakamarków.

To fantastyczne miejsce, żeby w bezpieczny i rozwijający sposób wykorzystać drzemiące w małych ludziach ogromne pokłady energii. Każdy element konstrukcji został zaprojektowany z myślą o konkretnych umiejętnościach, jakie dzieci ćwiczą podczas zabawy. To przede wszystkim koordynacja ruchowo-wzrokowa, ale też równowaga, siła i sprawność.

Najmłodsi, poniżej trzeciego roku życia, mogą spokojnie odkrywać uroki naszego Centrum w wydzielonej dla nich „Strefie Maluszka”, a jeśli zechcą wyruszyć na podbój całego Loopy’s World, rodzice mogą wybrać się z nimi dosłownie wszędzie i razem korzystać ze wszystkich atrakcji.

Starsze dzieci doskonale radzą sobie same w loopysowej przestrzeni. Rodzice mogą wtedy odpocząć w strefie restauracyjnej, poczytać gazety i skorzystać z sieci wi-fi.

REKLAMA