„Zdrowi Wiekowi” - bezpłatne konsultacje lekarskie

Radio RAM | Utworzono: 13.11.2013, 15:03 | Zmodyfikowano: 13.11.2013, 14:05
A|A|A

mat. prasowe

We wrocławskim Centrum Handlowym Arkady Wrocławskie do dyspozycji seniorów będą m.in. specjalista od żywienia osób starszych, leczenia ran oraz fizjoterapeuta.

Na miejscu dla odwiedzających dostępne będzie także bezpłatne wydawnictwo „Zdrowi Wiekowi – o seniorach nie tylko dla seniorów” z dużą ilością praktycznych porad, jak efektywnie pomagać osobom starszym. Poza tym organizatorzy dla wrocławskich seniorów przygotowali również mini strefę relaksacyjną z kwiatami, muzyką i fotelem masującym oraz konkursy z nagrodami.

Działania edukacyjno-zdrowotne w Centrum Handlowym Arkady Wrocławskie odbywać się będą w godzinach 13.00-19.00. Więcej informacji o akcji na www.zdrowiwiekowi.pl.

„ZDROWI WIEKOWI” to Ogólnopolska Kampania na Rzecz Poprawy Komfortu Życia Seniorów.

Jesień życia, podobnie jak okres wczesnego dzieciństwa, wymaga specjalnej troski ze strony opiekunów osób starszych, których rolę najczęściej przyjmuje najbliższa rodzina. Rodzina, która nie zawsze wie, jak wspierać bliskich w chorobach i dolegliwościach wieku dojrzałego, ani jak poprawiać komfort życia osób starszych. Dlatego ten temat szeroko poruszają organizatorzy kampanii społecznej „Zdrowi Wiekowi”, którzy koncentrują się zarówno na zagadnieniach związanych z geriatrią (jak psychika seniorów, ich aktywność ruchowa, rehabilitacja, onkologia), jak i tak mało znanych jak leczenie ran przewlekłych seniorów oraz żywienie w chorobie.Więcej na:www.zdrowiwiekowi.pl

REKLAMA

To może Cię zainteresować