Festiwal Samochodowych Nowości

Radio RAM | Utworzono: 04.11.2013, 18:35
A|A|A

mat. prasowe

11 lat doświadczeń zdobytych przy tworzeniu FSN pozwala sądzić, że jak co roku to wydarzenie stanie się nie lada gratką dla wszystkich fanów motoryzacji.
Festiwal Samochodowych Nowości po raz 12 zagości we Wrocławiu i potrwa do 13 listopada. Przez niespełna dwa tygodnie Galeria Dominikańska stanie się obowiązkowym miejscem odwiedzin wszystkich fanów motoryzacji z Wrocławia i okolic. O popularności tej prestiżowej, położonej w centrum miasta galerii nikogo już chyba nie trzeba przekonywać.

Zeszłoroczna edycja wrocławskiego wydania FSN wywołała ogromne zainteresowanie zarówno wśród wystawców, jak i odwiedzających. W trakcie 10 dni festiwalowych pokazano 23 samochodowe nowości z 2012 roku które obejrzało ponad 200 000 odwiedzających. Najnowsze modele samochodów, które trafiły do salonów w 2013 roku, to nie jedyna atrakcja kolejnej edycji FSN. Mottem przewodnim imprezy będzie prezentacja aut o sportowym zacięciu oraz prototypów które nie trafiły do seryjnej produkcji.

Oprócz możliwości zobaczenia w jednym miejscu najciekawszych premier samochodowych z 2013 roku, Agencja Oxxford przygotowała dla wszystkich fanów motoryzacji niespodziankę w postaci profesjonalnych symulatorów F1.

Przez czas trwania imprezy, odwiedzający galerię będą mogli poczuć dreszczyk emocji towarzyszący na torze wyścigowym kierowcom Formuły 1. Dla wszystkich miłośników wyścigów samochodowych oddane zostaną do dyspozycji dwa kompatybilne ze sobą symulatory umożliwiające pojedynki „jeden na jeden”, lub udział w wyścigach Grand Prix.

Impreza odbywać się będzie do 13 listopada w godzinach otwarcia Galerii Dmnikańskiej.

REKLAMA