"Kręci Cię Wrocław? Kręć Wrocław!"

Radio RAM | Utworzono: 19.07.2013, 19:18 | Zmodyfikowano: 05.02.2020, 12:57
A|A|A

fot. Karol Czapski

Szczegóły dotyczące konkursu znajdziecie na stronie www.krecwroclaw.pl. Do zakończenia szóstej edycji jeszcze sporo czasu, termin nadsyłania prac upływa 30 września, ale warto o nim wspomnieć właśnie teraz, kiedy we Wrocławiu trwa wielkie filmowe święto, jakim jest Festiwal Nowe Horyzonty. Najważniejsze informacje dotyczące konkursu przekazał nam Koordynator Projektu z ramienia Biura Promocji Miasta, Aleksander Hojło.

O sztuce animacji i warsztatach towarzyszących konkursowi opowiadał Paweł Lipka założyciel Action Heroes Animation Studio - jedną z nagród jest staż w jego firmie. O wciąż coraz większym zainteresowaniu, jakim cieszy się impreza rozmawialiśy z jednym z jurorów, Dyrektor Zarządzającym Stowarzyszenia Nowe Horyzonty, Radosławem Drabikiem. Na staż w Centrum Technologii Audiowizualnych zaprosi też jednego z uczestników 'Kręć Wrocław' jego Dykektor Artystyczny, wybitny reżyser, Zbigniew Rybczyński. Naszymi gośćmi byli laureaci ubiegłorocznej edycji konkursu - zwycięzca, Michał Krygier.

i zdobywca trzeciego miejsca, Michał Sławuski:

Ich pokonkursowe losy potoczyły się zgoła odmiennie. Dla Michała "Kręć Wrocław" to epizod w twórczym rozwoju - przede wszystkim koncentruje się na swoich pasjach muzycznych, a w tym roku będąc świeżo upieczonym magistrem inżynierem Politechniki Wrocławskiej podejmuje pracę w zawodzie. Dla Michała "Kręć Wrocław" oznaczało generalnie przerzucenie sie z malarstwa na filmowanie. Ale do naszego studia na rynku zawitał z bajecznie kolorową mapą centrum Wrocławiu własnego autorstwa.A poza tym? Jak to w "RAM CAFE" - kawa, krówki, RAM-owe gadżety i leżaki, na których można było odpocząć od lipcowego upału.

Posłuchaj:

Aleksander Hajło:

Maciej Sławuski:

Radosław Drabik:

Paweł Lipka:

Michał Krygier:

Zbigniew Rybczyński:

Tagi:
REKLAMA

To może Cię zainteresować