Dzień Dziecka – dziękujemy za super zabawę!

Monika Jaworska | Utworzono: 21.05.2013, 12:02
A|A|A

fot. Patrycja Dzwonkowska

Już od rana na dzieci czekały wspaniałe atrakcje: ogromna podłogowa malowanka, kącik magicznych zabawek, Tuwimowy zakątek, gdzie czytano bajki i ulubione wiersze, balonowe zwierzaki na życzenie, w prezencie także słodycze oraz płyty ze słuchowiskiem nagranym przez Akademię Młodego Radiowca.

Oficjalne obchody zaczęliśmy głośnym i niezwykle energetycznym koncertem zaprzyjaźnionego z Radiem RAM młodzieżowego Big Bandu z Łowieckiej pod dyrekcją Adama Lepki. Usłyszeliśmy standardy jazzowe oraz znane tematy filmowe. Po koncertowych występach przyszedł czas na zagadki muzyczne. Ta część naszej zabawy cieszyła się największym powodzeniem.

Kto pierwszy z publiczności odgadł z jakiej bajki grana jest melodia, ten otrzymywał radiowe prezenty! Zabawę i koncerty z werwą poprowadziła dziennikarka Radia RAM Monika Jaworska, która nie musiała podpowiadać nikomu, gdyż dzieci natychmiast rozpoznawały melodie z takich bajek jak „Miś Uszatek”, „Reksio”, „Sąsiedzi”, „Bajki z mchu i paproci”, „Gumisie”, „Pszczółka Maja” i inne dziecięce przeboje.

Kino Nowe Horyzonty przygotowało specjalny repertuar, dzieci (duże i małe) mogły obejrzeć na wielkim ekranie trzy wspaniałe filmy: „Ponyo”, „Króla Lwa” i „E.T”, a w oczekiwaniu na seans filmowy kto chciał, mógł bawić się na wielkiej kolorowance, wycinać, malować lub udzielać radiowych wywiadów. Przed wejściem do sal kinowych bilety sprawdzali dziś mali bileterzy.  A na finał na naszej scenie wystąpiła rozśpiewana Młodzieżowa Akademia Musicalowa z Wrocławia.

Wszystkich, którzy się dzisiaj z nami bawili wesoło pozdrawiamy! Poszukajcie się na zdjęciach! Dziękujemy za wspólne świętowanie, dzieci kochane!

REKLAMA