Środowe RAM Cafe

Piotr Bartyś | Utworzono: 22.08.2012, 21:16 | Zmodyfikowano: 23.08.2012, 12:22
A|A|A

fot. Karol Czapski

Okazał się nią Maciek, chrześniak Ali Janosz (to ten przystojny facet z nią na zdjęciach). Najpierw cierpliwie przeczekał rozmowę z Alą - o jej Wrocławiu, pierwszym występie tutaj (dżob na otwarcie jakiegoś marketu przed laty), miejscach magicznych, nocnych jamach w nieodżałowanej Rurze, naszym środowisku muzycznym.

Maciek przysłuchiwał się wszystkiemu grzecznie a cierpliwie - cóż, miał przez nas obiecaną możliwość pozdrowienia kogoś na antenie. Kiedy nadszedł jego moment przysunął się do mikrofonu, nabrał oddechu, zapadła teatralna cisza, po której wypalił: Tu mówi Maciek. Julka kocham Cię!!! Dla niewtajemniczonych - czyli dla większości - Julka to 9-letnia sąsiadka Ali.

Jeśli nie słyszałeś tego na żywo - przegapiłeś jeden z najważniejszych momentów nowożytnej radiofonii! Ledwo zakochanym Radio RAM życzy wszystkiego najlepszego na drodze do wieloletniego szczęścia.

Z Pauliną Mager, wrocławską artystką graficzką tudzież osobą zajmującą się zawodowo obsługą zagranicznych turystów przyjeżdżających do Wrocławia rozmawialiśmy o tym, czego najczęściej szukają, jakie mają problemy. Padło - wydaje nam się, że ważne - pytanie: czy muzea we Wrocławiu nie powinny być czynne dłużej.

Częstowaliśmy Was kawą i RAM-owymi krówkami. Acha, i było odrobinę chłodniej...

REKLAMA