RAM Café w środę (Zdjęcia)

Monika Jaworska | Utworzono: 01.08.2012, 18:13 | Zmodyfikowano: 02.08.2012, 11:50
A|A|A

fot. Joanna Mazurek

Opowiadała Monice Jaworskiej o swojej miłości do muzyki, o drodze, jaką przeszła mała Asia z Rawicza do tego by być wokalistką The Crakers, współpracować z Mezo, podbić serca widzów „X factor”  i wreszcie zdecydować się na solową karierę. Posłuchaliśmy premierowej piosenki „Ty wiesz” oraz zgłoszonego do konkursu „7 życzeń na RAM café 7” utworu „Tell me”. Atmosfera wakacyjnego luzu sprzyja zwierzeniom, więc wokalistka przyznała się Monice i w ten sposób podzieliła też ze słuchaczami Radia RAM radosną nowiną o planowanym ślubie!

Obecny w studiu narzeczony Ziemowit Zalewski dumnie potwierdził plany. Wesele w październiku! Sympatyczną parę zakochanych możecie razem zobaczyć w teledysku do piosenki „Ty wiesz”, którego akcja dzieję się m.in. we wrocławskim Ogrodzie Japońskim.

Dziękujemy za spotkanie i rozmowy na antenie i poza nią wszystkim wspaniałym gościom, którzy nas odwiedzili i opowiadali o swoich ulubionych miejscach we Wrocławiu, o planach na wakacje, o tym, że Radio RAM towarzyszy im od lat i pozytywnie nastraja do życia. Spotkajmy się znowu! Znajdziesz nas codziennie od poniedziałku od godziny 15.00 do 20.00 w Starbucks Reserve przy ulicy Oławskiej 1. Żółte RAM leżaki rezerwujemy dla Ciebie i Twoich przyjaciół! Przybywajcie!

W piątek do RAM café szczególnie zapraszamy fanów boskiej Marylin Monroe, będziemy wspominać, opowiadać o jej magii w związku ze zbliżającą się 50. rocznicą śmierci tej wyjątkowej aktorki  i najbardziej znanej blondynki na świecie. Mile widziane stylizacje na MM! Będą też fantastyczne nagrody! Zaprasza Monika Jaworska.

REKLAMA