Premiera nowych piosenek The Crackers w radiu RAM!

Radio RAM | Utworzono: 19.10.2007, 15:18 | Zmodyfikowano: 19.10.2007, 15:19
A|A|A

Najpierw była „Piosenka o Wrocławiu”, potem, znany z naszej płyty „RAM – Chill Out In Black” dyskotekowy numer a la Jamiroquai „Waiting For You” i oscylująca w klimatach soulowobluesowych ballada „What Kind Of Person”. W minionym tygodniu grupa, która nagrywa swój nowy album w domowym studiu w Oławie, ukończyła pracę nad kolejnymi trzema utworami: „You’ve Got My Number”, "Brother” i „I’ve Got To Be Cool”. Prapremiera nowych piosenek odbyła się na naszej antenie w trzy pierwsze dni tego tygodnia tuż po godzinie 20.00.

Wydaje się, że The Crackers postawili sobie niezwykle ambitny cel – ich drugi album będzie pierwszym prawdziwie old schoolowym soulowym wydawnictwem na naszym rynku! Brzmienie zarejestrowanego dotąd materiału pozwala z całą pewnością domniemywać, że to płyta dla wielbicieli Johna Legenda czy Alicii Keys. W aranżacjach wysmakowane solówki, stary Hammond, chórki niczym u Quincy Jonesa, do tego mocny, czarny głos Asi Kwaśnik.

Premiera całego albumu najprawdopodobniej wiosną przyszłego roku.

Na naszej antenie już od teraz „I’ve Got To Be Cool”. Do posłuchania fragmentów wszystkich nowych piosenek zapraszamy już teraz.

REKLAMA

To może Cię zainteresować