Poranek z Igorem Boxxem

Maciek Szabatowski | Utworzono: 24.02.2012, 15:09 | Zmodyfikowano: 24.02.2012, 17:30
A|A|A

Od końca stycznia możemy cieszyć się nowymi kompozycjami Igora Pudło, występującego na co dzień pod pseudonimem Igor Boxx. Ponad rok temu Boxx, wieloletni muzyk znanego wrocławskiego duetu Skalpel, krążkiem "Breslau"rozpoczął karierę solową.

Jego najnowsze dzieło nawiązuje do tamtego wydawnictwa. "Last Party in Breslau" to zbiór zarówno remiksów z płyty "Breslau", jak i kilka kompozycji premierowych. Za odświeżone, zremiksowane wersje, odpowiadają m.in.: Agim Dżeljilji, Spaso czy Magierski. W kompozycjach premierowych - "Release Party", "Borscht", "Evorevo Party" - gościnnie pojawiają się z kolei tacy artyści jak: Basia Wrońska (Pustki), czy muzycy współtworzący z Igorem jego kolejny projekt - Evorevo.

O tym jak powstawało i przez kogo zostało docenione najnowsze "dziecko" Igora Boxxa porozmawiamy z jego autorem już w tę sobotę po godz. 10 w poranku Radia RAM.

Do wygrania będą także egzemplarze "Last Party in Breslau". Pytania Igorowi możecie zadawać drogą mailową: [email protected] oraz pod numerem 71 339 90 10 podczas trwania audycji.


Zaprasza Maciek Szabatowski

REKLAMA