Koncertowa Zaz

Piotr Bartyś | Utworzono: 10.12.2011, 12:19 | Zmodyfikowano: 10.12.2011, 12:19
A|A|A

Energia, radość, bezpośredniość w kontakcie z publicznością - zachwyciły. Teraz możemy mieć Zaz na koncercie we własnym domu. „SANS TSU TSOU” to zapis koncertów, które francuska wokalistka zagrała w ciągu ostatniego roku m.in. we Francji, Niemczech, Szwajcarii. Na 2-płytowym wydawnictwie (CD + DVD) zarejestrowanych zostało 16 utworów, m.in. przebój „Je veux”, którym podbiła serca publiczności na całym świecie.

Znajdują się tu również pozostałe utwory z debiutanckiego krążka, jak „Le long de la route”, „La Fee”, „Dans ma rue” czy „Les passants”. Niespodzianką dla fanów jest 5 nowych, wcześniej nie wydanych utworów! Płyta DVD zawiera również bonusy, jak choćby 5 utworów zarejestrowanych na koncercie w Nowym Jorku, w tym piosenka „Summertieme” w duecie z Angelique Kidjo. I jeszcze dobra informacja dla wszystkich lubiących Zaz słuchaczy Radia RAM - jeszcze przed Świętami będziemy mieli dla Was egzemplarze tego wydawnictwa!


Tracklista:
1. Les passants
2. J'aime à nouveau
3. Le long de la route
4. Prends garde à ta langue
5. Dans ma rue
6. Port coton
7. La fée
8. Ma folie
9. Trop sensible
10. J'arrive pas
11. Eblouie par la nuit
12. Je veux
13. Je saute partout
14. Pray the sunshine
15. Ni oui Ni non
16. Aux détenteurs

Jako ilustracja wideo, materiał nie z koncertu. Fragmentów jej różnych występów jest w sieci mnóstwo - ale to właśnie jest najzabawniejszy naszym zdaniem utwór w wykonaniu Zaz:

Na podstawie materiałów wydawcy, Magic Records.

REKLAMA