Strefa Stylu RAM – mieć styl to znaczy…

Monika Jaworska | Utworzono: 14.09.2011, 10:56 | Zmodyfikowano: 15.09.2011, 10:13
A|A|A

fot. archiwum radioram.pl

Jeśli uda nam się je przestrzegać – wszędzie na świecie będziemy odbierani jako osoby stylowe. I to niezależnie od miejsca, w którym się znajdziemy. Czy warto się starać? – sprawdźmy, bo według speców od mody dobry styl wpływa pozytywnie i na nasze samopoczucie i na naszą atrakcyjność w oczach płci przeciwnej, ale również pomaga nam w wielu innych dziedzinach życia, gdyż często, jak nas widzą, tak o nas myślą.

Dziś opowiemy o rzeczach, które każda stylowa kobieta oraz każdy stylowy mężczyzna musi mieć w swojej szafie! O zasadach, którymi należy się kierować na zakupach, żeby nie przesadzić, a wyjść z tej próby zwycięsko. Warto pamiętać, że nie sztuką jest posiadanie garderoby pękającej w szwach, jeśli na co dzień nie potrafimy skorzystać z jej zasobów.

Jak więc powinna wyglądać uniwersalna baza ubraniowa, która zawsze zadziała - zarówno dla tych noszących codziennie garnitury, jak i tych, którzy preferują ubrania mniej formalne?

Dziś w Strefie Stylu RAM krok po kroku o tym, co robić, by być stylowym – sprawdź nasze rady zanim wybierzesz się na kolejne zakupy...

 

REKLAMA