Brzuchy do góry!

Radio RAM | Utworzono: 13.08.2011, 11:02 | Zmodyfikowano: 14.09.2011, 10:01
A|A|A

W piątek, 19 sierpnia zagraliśmy dla Was specjalny program z Centrum Relaksu Grota Solna. Radio RAM zaprosiło przyszłe i obecne Mamy na wyjątkową Strefę Stylu poświęconą zdrowiu, pielęgnacji i urodzie. Dziękujemy wszystkim cudownym Mamom i ich pociechom (tym biegającym i tym w brzuszkach) za udział w programie i za pozytywną energię;-)

Nasi eksperci
doradzili i podpowiedzieli: Jak zadbać o swoje dobre samopoczucie w ciąży? Jak szybko wrócić do formy po urodzeniu dziecka? Co jeść, co nosić i jak ćwiczyć?

Pani Joanna Kostyszyn z Centrum Dietetycznego Naturhouse w Parku Handlowym Bielany-Ikea opowiedziała nam o tym, jak powinny odżywiać się kobiety w ciąży, jakie witaminy są im wówczas niezbędne. Podpowiedziała czy lepiej pić herbatę, kawę czy wodę? Wyjaśniła kiedy można przystąpić do procesu odchudzania oraz jak to zrobić z osobistym dietetykiem.

Marcin Pochojka z Centrum Relaksu Grota Solna z Wrocławia
przy ul. Leszczyńskiego 4 doradziła co zrobić, by pozbyć się o bólu kręgosłupa w ciąży czy opuchniętych stóp. Opowiedziała o całej gamie masaży dla kobiet w ciąży.

Z Panią Martą Szlosberger z Mama Delicious, największego salonu mody ciążowej we Wrocławiu, przy ul. Traugutta 132, porozmawialiśmy o stylowych mamach. Jak dobrze wyglądać w ciąży, jaką bieliznę nosić, chwalić się brzuchem czy go ukrywać? Zaprezentowaliśmy kolekcje ciążowe znanych i cenionych na świecie marek - duńską odzież grupy Bestseller - Mama Delicious, cudowną oraz seksowną bieliznę do karmienia Hot Milk. 

Pan Karol Wychowaniec z firmy Sklep dziecka z myślą o najmłodszych, Wrocław ul. Ołbińska 4, podpowiedział, czym kierować się przy wyborze bezpiecznego fotelika dla dziecka, jak zapinać pasy fotelika, ile czasu niemowlę może spędzić w foteliku, na którym miejscu w samochodzie dziecko będzie najbezpieczniejsze.

 

REKLAMA