Dziś Międzynarodowy Dzień Życzliwości

Radio RAM, Ewa Worobiec | Utworzono: 21.11.2007, 10:33 | Zmodyfikowano: 21.11.2007, 10:55
A|A|A

Paweł Romaszkan tak jak i inni urzędnicy będzie dziś bardzo uprzejmy. Mimo nawału pracy... / fot. Paweł Relikowski ("Polska - Gazeta Wrocławska")

  - W Rynku ustawione będą budki telefoniczne, z których za darmo będzie można zadzwonić do dowolnego miasta w Polsce i przesłać ciepłe słowa - zapowiedział Paweł Romaszkan z wrocławskiego urzędu miejskiego.

Takie bezpłatne rozmowy z telefonów w Rynku będzie można prowadzić od godz. 12.00 do 19.00. Darmowe będą połączenia lokalne, międzymiastowe i międzynarodowe do sieci stacjonarnych m.in. w Wielkiej Brytanii, Niemczech, USA, Francji, Belgii, Holandii i Włoszech.

Specjalny Autobus Radia RAM wyruszy sprzed radiowej siedziby przy ul. Karkonoskiej i wyposaży każdego pasażera w naklejkę z napisem „Jestem Życzliwy!”. Naładowani pozytywnie pasażerowie autobusu, przepełnieni ciepłem i radością, będą wysyłani dalej - bo to przecież będzie dzień życzliwości.

Także dziś we Wrocławiu pojawi się nowy krasnal - Życzliwek, który po wielu latach wędrówek po całym świecie nie ma już wątpliwości, że najbardziej życzliwym miastem jest Wrocław. Krasnal będzie sobie siedział przy jednej z latarni przy fontannie Zdroja.

Akademia Ekonomiczna szykuje zbiórkę książek dla Szpitala Kolejowego, a na Politechnice Wrocławskiej - w ramach dzielenia się z innymi tym, co mamy najlepszego - każdy będzie mógł oddać krew na kolejnej już "Wampiriadzie".

REKLAMA

To może Cię zainteresować