Schetyna: Nie będzie drugiej debaty Tuska z J. Kaczyńskim

Jan Pelczar | Utworzono: 16.10.2007, 09:54 | Zmodyfikowano: 16.10.2007, 11:36
A|A|A

(Fot. Marcin Oliva Soto/SPGW)

Donald Tusk spotkał się na debacie telewizyjnej z premierem Jarosławem Kaczyńskim w piątek. Lider PO wypadł wyraźnie lepiej. W efekcie, notowania PO poszybowały w górę.

W poniedziałek Tusk w podobny sposób debatował z eksprezydentem Aleksandrem Kwaśniewskim (LiD). Tu nie było wyraźnego zwycięzcy. Kwaśniewski wypadł nadspodziewanie dobrze, a Tusk słabiej niż w piątek.

Czy na sam koniec kampanii wyborczej Tusk spotka się ponownie z J. Kaczyńskim? Może np. w Radiu Maryja, z którego słuchaczami chce dyskutować lider Platformy Obywatelskiej? - Nie. Sprawa debat jest zamknięta - krótko uciął te spekulacje we wtorek rano Grzegorz Schetyna, sekretarz generalny PO.

Posłuchaj, co o przedwyborczych debatach mówił we wtorek rano Grzegorz Schetyna w Polskim Radiu Wrocław:

Sekretarz generalny Platformy Obywatelskiej oświadczył również, że nie wyobraża sobie powyborczej współpracy PO z PiS kierowanym przez braci Kaczyńskich:

REKLAMA
Dźwięki
Grzegorz Schetyna, sekretarz generalny PO, mówi Polskiemu Radiu Wrocław i "Gazecie Wyborczej Wrocław", że nie będzie kolejnej debaty przedwyborczej Donalda Tuska z Jarosławem Kaczyńskim.
Grzegorz Schetyna oświadcza, że "nie wchodzi w grę" współpraca PO z PiS kierowanym przez braci Kaczyńskich.

To może Cię zainteresować